Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/2/2011, 18:14Keni menduar per sms e Shen Valentinit? Sot mesazhet kane zevendesuar letrat e dashurise. Ikub.al ka zgjedhur per ju disa thenie nga autor te medhenj.

Keni menduar per sms e Shen Valentinit? Sot mesazhet kane zevendesuar letrat e dashurise. 180 karaktere romantike per te shenuar ne zemren e te dashurit apo te dashures tuaj. Sigurisht, disa jane seleksionuar per tu deklaruar. Nuk ka asgje me te embel se te tregosh ndjenjat e tua dikujt diten e te dashuruarve. Nje sms mund te jete romantik, por mund te tregoje dhe fillimin e nje historie. Keshtuqe lexoni mesazhet qe Ikub.al ka zgjedhur per ju disa thenie nga autor te medhenj.

Mesazhe dedikuar dashurise

* Edhe nė kasollen mė tė vogėl ka vend pėr dy tė dashuruar.(Shileri)

* Dashuria ėshtė ajo pa tė cilėn nuk mund tė jetohet.(Remarku)

* Dashuria nuk fitohet, ajo vjen vetvetiu.(Ueselmani)

* Dashuro tė tjerėt nėse do tė tė dashurojnė.(Seneka)

* Sigurisht, ėshtė vėshtirė tė jesh pa dashuri tek ende ke dėshirė tė dashurosh, por shumė mė vėshtirė tė tė dashurojnė kur nuk e do mė dashurinė.(Kurtleni)

* Dashuria e pamaturuar thote:- Te dua sepse kam nevoje per ty. Dashuria e vertet thote: Kam nevoje per ty, prandaj te dua.(Frost)

* Dashuritė e mėdha janė tė rralla, siē janė tė rralla veprat e mėdha.(Adleri)

* Dashuria ėshtė i vetmi pasion qė nuk duron as tė kaluarėn, as tė ardhmen.(Balzaku)

* Nuk ėshtė vėshtirė tė dashurosh, vėshtirė ėshtė ta shprehėsh atė. (Myse)
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Mesazh nga Vizitor prej 8/2/2011, 18:19

Zemėr je i dėnuar me vjedhejn e njė mendje dhe rrėmbimin e njė zemre, TE LUTEM PRANOJE AKUZĖN
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Mesazh nga LePuRuShJa prej 8/2/2011, 18:22

Smile Smile Mirė ke thėnė..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Mesazh nga Vizitor prej 8/2/2011, 18:25

flm

Sponsored content

Buzqeshje Re: Sms per Shen Valentin, cfare ti shkruajme te dashurit

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:40