Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin

Mesazh nga Dino prej 31/1/2011, 23:20

Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin 400_internet-marketing-strategy-traffic1-1024x824-300x241Kombet e Bashkuara thonė se numri i pėrdoruesve tė internetit nė mbarė botėn ka arritur nė 2 miliardė, ndėrsa 5 miliardė ėshtė numri i abonimeve pėr telefona celularė.
Shifrat i bėri tė ditura kreu i Unionit tė Telekomunikacionit Ndėrkombėtar nė OKB, Hamadoun Tour.
Nė fillim tė vitit 2000 kanė qenė 500 milionė shfrytėzues tė telefonisė celulare nė nivel global dhe 250 milionė pėrdorues interneti. 57 pėr qind e kėtyre tė fundit janė nė vendet nė zhvillim.
Tė dhėnat tregojnė se numri mė i madh i pėrdoruesve tė internetit gjendet nė Evropė.Dy miliardė njerėz pėrdorin internetin 1e8g1z

    Ora ėshtė 19/6/2019, 11:13