Cfare te bejme kur jashte bie shi...

Share

LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122963
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260925
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Cfare te bejme kur jashte bie shi...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 28/1/2011, 17:26Luani me driten e qirinjve

Shtroni batanije pertoke, prane zjarrit apo ngroheses, fikni dritat, ndizni qirinjte dhe luani nje loje, cfare te doni mos u nxeh, shah, me letra etj.

Shikoni nje video

Mbeshtilluni te dy me batanije, shikoni nje video romantike, duke ngrene dicka ne shtrat. Planifikoni pushimet qe enderroni. Fantazoni se bashku se ku do te donit ti kalonit pushimet e tjera. Edhe nese nuk do te shkoni kurre ne ate vend, do te zbuloni me shume per njeri tjetrin, duke planifikuar.

Degjoni muzike

Harrojeni televizorin. Degjoni muzik te lehte, romantike dhe perqafohuni ne divan.

Perkedhelni njeri tjetrin

Krihni floket e saj, masazhoni kurizin e tij, clodhuni bashke ne driten e qirinjve.

Shikoni fotografite e vjetra

Dhe ndersa iu vijne nder mend kujtimet e tere asaj qe keni kaluar bashke, kujdesinu per fotografite qe kane filluar te vjetrohen, duke i vendosur ne nje album fotosh ose duke i vene ne kornize.

Enderroni se bashku te ardhem

Fantazoni bashke per nje shtepi te re qe do te kishit qejf ta blinit, per ndonje rregullim qe do te donit ti benit shtepise ose kopshtit. Madje mund te shtyheni me tej, duke menduar per ndonje pjestare te ri ne familjen tuaj. IkubE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Cfare te bejme kur jashte bie shi...

Mesazh nga Vizitor prej 28/1/2011, 17:27

Harrojeni televizorin. Degjoni muzik te lehte, romantike dhe perqafohuni ne divan.

Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50600
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91636
<b>Votat</b> Votat : 439
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Cfare te bejme kur jashte bie shi...

Mesazh nga Arlo prej 23/9/2011, 16:03

Te dalim me makin dhe kur te shohim ndonje goce qe po ecen ne kemb
ti themi: A dom me te percjelle per ne shtepi?! LOL LOL LOLDUKE DEGJUAR LEONARD COHEN DHE DUKE MENDUAR PER TY...

Me prit, e dashur ,
me prit si mrekulline,
me prit sic nuk ke pritur askend,
jam valsi dimeror qe magjeps
te gjitha Vienat e shpirtit tend...

Jam the burning violine
qe endrren tende ndez,
jam the touch of the naked hand
mbi gjirin tend cdo mengjez...

Jam the glove qe ti zhvesh...
gjysemerresire e bere therrime...
jam...
ah...feksje driteshperthyese...
jam...
je...
Hiroshima ime...

Jam the lover qe ti kerkon,
premtim,
renkim...
epshi yt...
deshire e verber...
jam pasion
a thousand kisses deep...

Jam demon i sapozgjuar
ku brishtesia jote force gjen,
jam loti yt i fundit...
ti e di...
I'm your man.

Me prit, e dashur,
me prit,
mallin tim beje your dove,
kur krahet e tij te mposhtin largesite
dance me to the end of love...

Sponsored content

Buzqeshje Re: Cfare te bejme kur jashte bie shi...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 23/2/2017, 01:14