Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/1/2011, 18:35

Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 15oe5oz

Nėse keni arritur tė gjeni kokėn e njeriut nė 3 sekonda, truri juaj tė drejtėn ėshtė mė e zhvilluar se sa nė ndonjė person tjetėr.

Nėse keni arritur tė gjeni kokėn e njeriut nė 1 minutė, truri juaj e drejtė ėshtė zhvilluar normalisht.

Nėse ju gjeni kokėn e njeriut nė mes tė 1 dhe 3 minuta, trurin tuaj tė djathtė reagon ngadalė dhe ju duhet tė hani mė shumė proteina.

Nėse ju gjeni kokėn e njeriut nė 3 minuta ose mė shumė, truri juaj e drejtė ėshtė njė fatkeqėsi, shumė tė ngadaltė. Njė sugjerim: ndryshojė atė menjėherė!

Kujdes, kjo nuk ėshtė shaka, njeri ėshtė me tė vėrtetė nė foto..

... BotaShqiptareForum ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Albatros prej 23/2/2011, 09:11

biemurit nuk e gjeta per 3 sekonda

bbjondja simpatike
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 17/9/2011, 22:11

per 5 sek e gjeta una behet gje? Sad
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Arlo prej 18/9/2011, 10:55

Hahahaha prz maximumi per 2 sekonda e kam gjet.. Jam 1-sh Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236 Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236 Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236 Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
bbjondja simpatike
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 18/9/2011, 21:17

haha po po LOL
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Arlo prej 18/9/2011, 22:20

Hehe ke xhelozi ti aaaa? Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
bbjondja simpatike
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 19/9/2011, 15:16

ee kam pak hahahahaa :lol: LOL
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Arlo prej 19/9/2011, 16:06

Ke pas gjithmone lol! lol! Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236 Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 192236Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
bisha
bisha
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 20/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 15
<b>Pikėt</b> Pikėt : 51
<b>Votat</b> Votat : 2

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga bisha prej 20/9/2011, 17:24

e gjeta per 1 sek jom me i zhvillum se arlo hahhaahhahahaahah LOL LOL LOL
bbjondja simpatike
bbjondja simpatike
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 17/09/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1130
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2388
<b>Votat</b> Votat : 26
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ajo qe qeveris boten nuk eshte as forca e as ligji po mirsjellja dhe edukata

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga bbjondja simpatike prej 20/9/2011, 19:30

jo mo arl jo se rren ti haha LOL LOL Tekamxhan
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Arlo prej 21/9/2011, 10:31

@bisha shkruajti:e gjeta per 1 sek jom me i zhvillum se arlo hahhaahhahahaahah LOL LOL LOL

Bravo Bish. Je i madh! Birre
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Burrelsja prej 3/3/2013, 10:48

Nėse ju gjeni kokėn e njeriut nė mes tė 1 dhe 3 minuta, trurin tuaj tė djathtė reagon ngadalė dhe ju duhet tė hani mė shumė proteina.se gjeta dot
mashkullor
mashkullor
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/05/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3
<b>Pikėt</b> Pikėt : 10
<b>Votat</b> Votat : 0
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : gjithmon ti do jesh ne zemren tim gjithmon ti do jesh loti im sepse je engjelli ime ne kete jet

Buzqeshje per5 cek

Mesazh nga mashkullor prej 7/5/2013, 14:51

Sadsi lulja pa uje jam un pa ty engjelli ime te dua veq ty shpirti ime do jet vetem i joti zemra ime do rreh vetem per ty sepse ke lindur veq per mu, nje dit larg meje do ishte dita ime me e keq ne ne jet sepes smundem te mar frym ac nje min pa ty smundem te fle ac nje min i qet pa ty se je drita e syve te mi te dua shpirt te dua jet
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Natalie prej 8/5/2013, 19:56

e gjeta per 2 sek..se e kam bere dhe here tj kete lojenn.. SmileShikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Vizitor prej 9/5/2013, 10:46

Per 4 apo 5 sekonda e gjeta...dhe me erdhi inat sa koke e madhe ishte dhe nuk e gjeta dot menjehere!
agusto
agusto
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/05/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 15
<b>Pikėt</b> Pikėt : 29
<b>Votat</b> Votat : 2
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : demokrati

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga agusto prej 12/5/2013, 21:21

Loja eshte loj,egjeta per 7 sek. FFLMM Ok DuartrookitjeShikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!! 2961154995

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shikoni sesa i zhvilluar ėshtė truri juaj..!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 08:46