Teuta Selimi - Shokut . .

Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Teuta Selimi - Shokut . . 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Teuta Selimi - Shokut . .

Mesazh nga Arlo prej 21/1/2011, 04:50

Se c'do gje qe ish e imja i falet asaj ,
nuk ka merita s'ka drejtesi ,
edhe unazen edhe mbiemrin e ti le ta mbaje ,
bash si nje trofe per tralleti .

Ne dasmen e tyre sonte do te ngrejn dolli ,
ata qe na bon kurtha e gracka ,
a ishin kta deri dje miqt e mi ,
sot ma mire po i njoh po i shoh pa maska .

Miqt e miiiiii . . .

Shoqniiiiii te gjithe e keni dit sa shume e deshta ,
shoqni mi keni mbajt gjerat e fshehta ,
kur e kuptuat pse nuk me treguat se me tralltoi ai ,
shoqni paskeni qen veq shokt e ti .

Shoqniiiiii te gjithe e keni dit sa shume e deshta ,
shoqni mi keni mbajt gjerat e fshehta ,
kur e kuptuat pse nuk me treguat se me tralltoi ai ,
shoqni paskeni qen veq shokt e ti .

Shokt e tiiiii dhe hasmit e mi . . .

    Ora ėshtė 17/6/2019, 04:02