Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Kleandra prej 20/1/2011, 20:44

Ne nje pauz mendimi dhe ndjesie ndodhemi shpesh ne dilema te shumfishta si...dje,..sot,..dhe neser...kur pasiguria per neser dhe mefshtesia per sot,..na fut ne nje nostalgji dhe mbetemi te mberthyer nga lotet per ate qe nuk kthehet me duke shijuar te djeshmen me nje pathos qe nuk na lejon te jetojme te sotmen dhe aq me pak te ndricojme te ardhmen...ky eshte pasiviteti ndjesor qe percjell vetem pasiguri dhe te ben te shijosh vehten per pak caste...si mendoni??!! Smile
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Arlo prej 21/1/2011, 04:11

Sbo me i bo te tria ? ? ?Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Kleandra prej 21/1/2011, 12:27

Mbrapa nuk besoj te kthehem po ribelohem do ishte me mire jeta ecen para edhe jo mbrapa
avatar
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga MARINO prej 21/1/2011, 12:42

jo se kthej mbrapa koken asnjehere edhe kur enderoj zgjohem qe te mos ta shof ate enderKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti :
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Arlo prej 22/1/2011, 05:11

Te jetoja te sotmen . .

Neser dit e re , nafak e re . .Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Burrelsja prej 2/7/2013, 10:00

mbrapa smund tkethem poor tjetoj ket koh qe mka mbet

Sponsored content

Buzqeshje Re: Do doje te ktheje koken mbrapa..te shijoje te sotmen apo te rebeloheshe neser...

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2018, 12:09