Model xhaketash dhe palltosh!

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:37

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:37

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:37

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:37

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:38

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:38

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:38

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:38

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:38

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:39

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:39

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:39

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:40

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:40

avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/1/2011, 21:43

Shumė tė bukra duartrokitjeE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:44

flm Lepurushjaaaa
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:44

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:45

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:45

avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Vizitor prej 18/1/2011, 21:45

avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2011, 01:10
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2011, 01:10
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2011, 01:10
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2011, 01:11
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122997
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260996
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/2/2011, 01:11
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Model xhaketash dhe palltosh!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/4/2017, 18:57