Gjėagjėza !!!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/4/2009, 17:38

First topic message reminder :


Lind nga pėrfytimi, lind nga imagjinata, lind pa dalė vegimi kur pushon e bie nata ... ???


Vritni pak mėndjen tani Gjėagjėza !!!! - Faqe 2 192236 Gjėagjėza !!!! - Faqe 2 192236 Gjėagjėza !!!! - Faqe 2 192236 Gjėagjėza !!!! - Faqe 2 192236 Gjėagjėza !!!! - Faqe 2 192236E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/1/2010, 14:39

@Djellza shkruajti:e gjeni dotė mudoheni se do e gjenii
Hajde Durrsaku gjėje kėtė gjėgjėzė
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 23/1/2010, 23:14

0k Mir nuk e di po dicka e tille eshte:
"Mbreti duhet te marre nje kube a nje mase dhe peshoren...
Zgjidhja eshte kjo
Nga thesi i pare ka marre nje kub,
nga thesi i dyte ka marrur dy kube,
nga i treti i ka marr tri kube ......
keshtu ka vazhduar deri te thesi i dhjete.....
Pas kesaj i ka marre thaset dhe i ka matur ne peshore

Thesin i cili ka pasur me pak Argjent e ka gjetur ne baze te matjes se ketyre thaseve

psh : Nese pesha e thaseve ka dale me 0.5 gram me pak ateher ka qene thesi i Peste
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 23/1/2010, 23:18

duartrokitje
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 23/1/2010, 23:23

0k po jua shkruj un 1

Gjate gjith jetes se tij/saj hecen me 2, 3 dhe 4 kembe....
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 23/1/2010, 23:32

ja po e shkruj dhe 1

Ke nje dhjetshe, vendos dhe dhjete...Prap dhejte te mbeten ???
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Albatros prej 21/2/2010, 14:06

???????? paskin ngel pa gjet gjeagjezat ketej


@Durrsaku shkruajti:ja po e shkruj dhe 1

Ke nje dhjetshe, vendos dhe dhjete...Prap dhejte te mbeten ???


mos jan dorezat :oops:

Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Albatros prej 10/10/2010, 13:03

Kush eshte ai qe gjate jetes se tij ecen me 2 kembe, me 3 kembe, e me 4 kemebe?


Sponsored content

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 08:44