Gjėagjėza !!!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/4/2009, 17:38


Lind nga pėrfytimi, lind nga imagjinata, lind pa dalė vegimi kur pushon e bie nata ... ???


Vritni pak mėndjen tani Gjėagjėza !!!! 192236 Gjėagjėza !!!! 192236 Gjėagjėza !!!! 192236 Gjėagjėza !!!! 192236 Gjėagjėza !!!! 192236E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Bukuroshja
Bukuroshja
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 218
<b>Pikėt</b> Pikėt : 381
<b>Votat</b> Votat : 17

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Bukuroshja prej 11/1/2010, 02:30

hena Gjėagjėza !!!! 804609
kot e thashe
Gjėagjėza !!!! Lin

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/1/2010, 02:32

Jooo nuk ėshtė hėna ...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 11/1/2010, 02:53

Hemi do e gjeje njeri apo ta gjej un :P ?!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/1/2010, 02:57

He gjeje se po presim... shockE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 11/1/2010, 02:57

Endrra eshte Smile
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/1/2010, 03:03

E gjete duartrokitjeE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 11/1/2010, 09:56

Ja Po jap dhe un nje Gjeagjeze tjeter....
Pėr ata qė kan vėllezėr dhe janė meshkuj!

Cili eshte ai djale i babait tuaj qe nuk eshte njekohesisht vellai juaj.
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Plaku prej 11/1/2010, 11:53

hmmmm mendoj se eshte vetja juaj
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2010, 12:02

Kush jane?
gjejeni
kush jane 3 miqte e besuar te nje mashkulli?
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 11/1/2010, 12:17

Vetja jot dylo ;)


Djellza Them se Gruaja, Qeni dhe Parate po se di a eshte e sakte se me te degjuar e kam se mbaj men mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2010, 12:24

Po e saktė duartrokitje
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2010, 12:33

Kush E Gjen Kete
Gjejeni kete pra ...

Ishin duke ecur rruges babai, me te birin
(Babai quhej Beqir dhe i biri Landi).
Ne rruge takohen, me nje grua qe ishte me te bijen
(Gruaja quhej Xhemile dhe e bija Alma).
Pasi takohen dhe krijojne shoqeri te ndersjelle,
Beqiri, martohet me Almen.
Ndersa Landi me Xhemilen.
Pas nje viti martese, Beqirit dhe Almes, u lindi nje vajze,
Qe ia vune emrin Daniela.
Landit dhe Xhemiles, u lindi nje djale,
Qe ia vune emrin Andi.
Tani gjejeni ju, se cfare e ka Daniela Landin,
dhe cfare e ka Landi Danielen...?
Durrsaku
Durrsaku
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 14/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 89
<b>Pikėt</b> Pikėt : 207
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Durrsaku prej 11/1/2010, 20:31

Vlla nga baba e ka Daniela Landin :P
Kurse Landi e ka Moter serisht nga ana e Babait
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2010, 21:15

Ne burre e nje grua ishin duke punuar, kur dikush qe kalon i pershendet
-Pune e mbare o burre e grua!
I pergjigjet gruaja;
Neve burre e grua sjemi, por e jema e ketij djali eshte e vjerra e burrit tim.
-Cishin ata mids tyre?

Genti
Genti
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 244
<b>Pikėt</b> Pikėt : 439
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Genti prej 11/1/2010, 21:23

E gjeta unė
janė motėr e vėlla ;)Gjėagjėza !!!! 35lvuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 11/1/2010, 21:25

duartrokitje
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2010, 11:22

Ec ec e te lodhur nuk ka ,
e ben gjurmen sa nje para...
kush o ?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 13/1/2010, 19:28

e gjeni dotė
Genti
Genti
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 244
<b>Pikėt</b> Pikėt : 439
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Genti prej 14/1/2010, 22:20

HijaGjėagjėza !!!! 35lvuar
Albatros
Albatros
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Francė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19029
<b>Pikėt</b> Pikėt : 37312
<b>Votat</b> Votat : 106
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Albatros prej 14/1/2010, 22:21

@Genti shkruajti:Hija

oooooooooooooooooooo

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 14/1/2010, 22:33

Shkopi
Genti
Genti
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 30/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 244
<b>Pikėt</b> Pikėt : 439
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Genti prej 14/1/2010, 22:36

:oops:Gjėagjėza !!!! 35lvuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 15/1/2010, 11:34

Na ishte nje here nje mbret.Ai ishte i vjeter dhe nuk mund te kontrollonte tokat e tija dhe keshtu ai e ndan token e tij ne 10 pjese dhe ja jep 10 princave.Mbreti u thote atyre qe ēdo muaj te me sillni 1 gram argjent ne forme kubika.Njeri nga princat i sillte me pak 0.9 gram pasi ne mes ai e linte bosh. Bbreti e zbulon dhe i thote . PAS SHUME MUNDIMESH AI E GJEN .

SE SI E GJEN AI KJO JU TAKON JUVE QE TA GJENI
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Vizitor prej 15/1/2010, 22:41

e gjeni dotė mudoheni se do e gjenii

Sponsored content

Buzqeshje Re: Gjėagjėza !!!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/8/2019, 09:53