A e demtom egoizmi dashurine?

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje A e demtom egoizmi dashurine?

Mesazh nga Kleandra prej 8/1/2011, 13:29

Si e pershkruani egoizmin ju personalisht?
Perse natyra e femres eshte me mirenjohese dhe me humane se ajo e mashkullit?!
Mendoni qe egoizmi shkatarron dashurine?

    Ora ėshtė 10/12/2018, 03:43