Perse Vuan Njeriu?

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Perse Vuan Njeriu?

Mesazh nga Kleandra prej 5/1/2011, 10:15

Vuajme sepse kemi lindur per te vuajtur,
Vuajme sepse ne ket jete kerkojme;Gjithcka: trishtim, dashuri, mirkuptim, harmoni, objektive.miqesi.
Vuajme per ti dhene jetes kuptim...
Vuajme sepse nuk mund vdesim dot..
Vuajme sepse jeta eshte e bukur ..per t'a vuajtur
Vuajme sepse keshu e ka thene Zoti , mbase..
dhe vuajme per te bere te tjeret te lumtur. ........dhe
Vuajme per nje jete me te mireJepni Opinionin tuaj!

Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Perse Vuan Njeriu?

Mesazh nga Burrelsja prej 8/7/2013, 11:36

Duhet te mesohesh qe jeten ta kuptosh ndryshe. Nese mesohesh te gjesh hidherim ne cdo gje atehere ashtu do te jete. Mundohu te gezohesh me gjera te vogla, do shofesh qe jeten do e kesh me te lumtur. Edhe nje sygjerim, mundohu te futesh Zotin ne jeten tende, do shofesh qe do jesh me i lumtur. Vetem atehere kur t'i falenderohesh atij per cdo te mire e te kerkosh mbrojtje nga gjerat e keqija qe ti sjell jeta atehere do jesh i lumtur. Mendimi im ky!
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Perse Vuan Njeriu?

Mesazh nga Vizitor prej 8/7/2013, 11:57

Vuan sepse nuk i merr gjerat ne menyre racionale

Sponsored content

Buzqeshje Re: Perse Vuan Njeriu?

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:24