101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje 101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare

Mesazh nga Dino prej 4/1/2011, 20:18

101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare AhmadMohamadIsa“Jam 101 vjeē dhe kėrkoj grua". Ky ėshtė njoftimi qė kishte publikuar Ahmad Isa nė njė revistė malazeze. Njoftimit tė tij i ėshtė pėrgjigjur Sanah Ahmedi, njė 82 vjeēare, e cila kishte humbur burrin e saj 30 vjet mė parė dhe ėshtė nėna e nėntė fėmijėve.
Gruaja e moshuar ishte impresionuar menjėherė, nga fakti se Ahmedi quhej si ish-burri i saj dhe se ai ngjante shumė mė atė. Nga ana e tij, Ahmed ėshtė i gatshėm tė martohet me tė, edhe pse gruaja ėshtė nisur nga “interesat e saj”.
Tė dyja familjet janė duke diskutuar detajet e dasmės. Nė njoftimin e tij Ahmedi ka thėnė se ai nuk e kishte humbur shpresėn pėr tė gjetur njė mike tė re shpirti, pas pesė qė e kanė shoqėruar atė gjatė gjithė jetės sė tij.
”Qėllimi im ėshtė tė mposht frikėn e vetmisė", ka thėnė Ahmad, i cili ka pranuar se ka "frikė tė flejė natėn vetėm".

Ahmed, i cili aktualisht e kalon shumicėn e kohės sė tij me vajzėn e tij Fatimen 64 vjeēe, edhe pse nė njoftim nuk e ka deklaruar, ka premtuar se do ti dhurojė nuses sė re njė makinė.
“Unė nuk kam shumė pretendime, ha gjithēka nė tryezė, edhe pse mė pėlqejnė perimet", ka specifikuar nė njoftimin e tij ai. I moshuari ka pesė fėmijė, 20 nipėr e mbesa dhe 40 stėrnipėr.101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare 1e8g1z
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: 101 vjeēari kėrkon nuse, i pėrgjigjet njė 82 vjeēare

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2011, 20:40

Hahahaha Dino

Ky i ngjaka njė aktori LOL LOL Mė bėri me qeshė..E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 22/8/2019, 01:32