A eshte Art Dashuria

Share

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje A eshte Art Dashuria

Mesazh nga Kleandra prej 7/12/2010, 17:52

Per mua dashuria nuk mund te perkufizohet ne asnje rast. Perkufizimet e kufizojne ate dhe e mbyllin brenda kornizave te ngurta. Dashuria eshte dashuria, e paperkufizueshme, e papercaktueshme, ajo mund te ndjehet, por kurre nga nje njeri nuk mund te perkufizohet me fjale se cfare eshte ajo.

    Ora ėshtė 18/10/2018, 16:18