Cfare do t'ju bente njeriun me te lumtur ne bote?

Share
avatar
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Cfare do t'ju bente njeriun me te lumtur ne bote?

Mesazh nga Vizitor prej 28/11/2010, 22:09

Mendoj se dashuria eshte ajo qe bene njeriun ma te lumtur ne bote dhe qe e bene te harroj cdo gje ,por, njeriun zakonishte e bejne te lumtur gjerat e thjeshta ato romantike ,mjafton nje lule apo nje buzeqeshje ,po ashtu dashuria familjare ,e cila te pret gjitmon krahapur pamarre parasysh se si shkojne gjerat aty gjithmon do ta gjesh ate dashuri te ngrohte e nostalgjike,pra dashuria familjare eshte njera nder ato qe na bejne te ndihemi me te lumturit ne bote ,po mos ta harroj edhe rrethin e ngushte shoqeror tek te cilet mundemi te mbeshtetemi dhe te ndjehemi te lumtur ne rrethin e tyre .


Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Cfare do t'ju bente njeriun me te lumtur ne bote?

Mesazh nga Kleandra prej 28/11/2010, 22:14

Hmm mendimi im njeriun me te lumtur e ben krijimi i nje familje dashuria qe ka per te

    Ora ėshtė 15/12/2018, 05:30