Kur fiksimi mendohet sikur te ishte dashuri

Share
avatar
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kur fiksimi mendohet sikur te ishte dashuri

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2010, 00:29Te dashurosh teper nuk do te thote te dashurosh shume burra, ose te biesh ne dashuri shume shpesh, ose te dashurosh dike me nje ndjenje tejet te thelle dhe te forte.

Ne te vertete do te thote te lidhesh me nje burre me nje fiksim dhe te mendosh qe kete fiksim ta quash dashuri, i cili arrin deri ne zoterimin e te gjitha ndjenjave e veprimeve dhe ndonese e kupton qe kjo eshte duke ndikuar per keq ne shendetin dhe mireqenien tende,te mos mundesh te clirohesh prej tij.

Do te thote te matesh lartesine e dashurise tende nga thellesia e sfilitjeve dhe torturave te tua. Joshemi nga dikush qe eshte ne nje situate qe ka nevoje, ndjejme dhembshuri, behemi bashkevuajtes me te dhe perpiqemi ta lehtesojme per te zbutur edhe vete vuajtjen tone. Burrat me terheqes jane ata qe duken se kane me shume nevoje per ndihme, kjo po te mbahet parasysh se ne bazen e aftesise se tyre per te joshur, ndodhet deshira e femrave per te qene te dashuruara dhe te ndihmuara.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Kur fiksimi mendohet sikur te ishte dashuri

Mesazh nga Kleandra prej 27/11/2010, 00:25

E vertet kjo Lepurushe po nuk ka gje qe te behet fiksim po nuk deshe mundet te jete nje atracion per dike mundet te pelqej dikush po ta mar mundimin e ta bej fiksim jo nuk mundet te ndodhi kjo e gjitha vjen me deshire si mendimet po ashtu realiteti po nuk behet kurre fiksimi dashuri
gjithmon quhet atracion per dike

    Ora ėshtė 21/6/2018, 06:21