Tė puthėsh mirė ėshtė njė art !!

Share
avatar
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4950
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11414
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

kolor Tė puthėsh mirė ėshtė njė art !!

Mesazh nga Dino prej 11/11/2010, 08:55

Puthja na duket kaq e kėndshme dhe emocionuese, sepse na bėn tė ndjejmė dashurinė dhe sigurinė qė kemi provuar nė krahėt e nėnės.Puthės tė mirė lindim apo bėhemi? Njė gjė ėshtė e sigurt: jemi tė prirė pėr tė puthur qysh nė fėmijėri dhe dimė tė puthim qysh kur jemi ende nė mitrėn e nėnės, por ama ushtrimi dhe stėrvitja mund tė na transformojė nė profesionistė tė vėrtetė.Teknikat janė tė shumta. Kama Sutra pėrshembull pėrfshin rreth 30 tipa tė puthurash, tė klasifikuara nė 4 kategori: tė moderuar, tė kufizuar, tė kujdesshėm dhe tė butė, secili i pėrshtatshėm me pjesėt e ndryshme tė trupit.Ndėrsa seksologėt tentojnė t’i ndajnė puthjet nė 2 grupe: tė thella, ku gjuha luan njė rol thelbėsor dhe sipėrfaqėsore, qė pėrfshin thjeshtė njė puthitje (jo medoemos e pafajshme).
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

kolor Re: Tė puthėsh mirė ėshtė njė art !!

Mesazh nga Kleandra prej 16/12/2010, 02:09

Si ja fusin nganjehere kot edhe keto puthja eshte ndjenje te dishe te puthesh duhet te vesh ne pune ndjenjiat edhe ndjenjiat jan art i zemres ku puthja del me afsh te madh ku e dhuron ate moment qe ti me te vertet e ndjen

    Ora ėshtė 26/5/2018, 11:59