FORUMI BOTA SHQIPTARE

   
ForumTematMesazhet
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullorja e Forumit

Rregullorja e ForumitTė nderuar Antarė tė Forumit, pėrpara se tė postoni lexoni rregulloren! Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne! Nė kėtė mėnyrė secili tė respektohet dhe tė ndjehet i lirė!

11Rregullorja e Bo...
20/6/2008, 19:15
Genti Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Probleme / Ankesa / Kėrkesa

Probleme / Ankesa / KėrkesaAnėkesa, problemet, pytjet e ndryshme rreth BotashqiptareForum do bėhen nė kėtė temė.. Ē'do problem qė do keni rreth faqes tonė, mund tė na shkruani kėtu !!

111Informim pėr lėv...
4/12/2014, 12:12
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Forumi dhe Opsionet

Forumi dhe OpsionetKjo kategori do ju shėrbejė pėr tu informuar pėr tė gjitha opsionet e reja qė do shtohen nė forumė... Tė cilėt mund ti modifikoni tek profili juaj apo informacione rreth postimeve nėpėr forum...!!

333Informim!!
9/11/2015, 13:20
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

PREZANTIME / PĖRSHĖNDETJE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi midis antarėve

Prezantimi midis antarėveKush fshihet pas nickut tuaj...?? Tė dashur anėtarė, pasi tė regjistrohuni, kėtu mund tė bėni njė prezantim tė shkurtėr pėr veten tuaj, pėr tu njohur mė mirė me njėri-tjetrin...

1041773avatarPershendetje
30/8/2016, 09:30
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Pėrshėndetje dhe UrimeEdhe pse nė virtualitet njė fjalė apo njė xhest i dalė nga zemra mund tė na bėjė tė ndjehemi mirė... Bėni pėrshėndetjet dhe urimet tuaja pėr anėtarėt, pėr tė afėrmit, shokėt ,shoqet etj ....

113068Pershendetje per...
9/9/2018, 19:26
Plaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota e Anėtarėve

Bota e AnėtarėveMirėse vini nė botėn e anėtarėve ... Pyetje, pėrshėndetje dhe pėrgjigje, i gjeni nė kėtė kategori... Argėtohuni me njėri-tjetrin...

557326pershendetje
14/9/2018, 13:58
Albatros Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Datėlindjet e Antarėve

Datėlindjet e AntarėveKush festonė sot..?? Urimet pėr Datėlindjet e Antarėve.

110avatarData e ditelindj...
26/6/2013, 17:10
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit

DISKUTIME TĖ NDRYSHME

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore

Diskutime ShoqėroreDiskutoni kėtu rreth problemeve tė shoqėris.. Problemet qė ndoshin nė ditėn e sotme dhe gjithėēka qė na rrethonė... Njė opinion mė shumė nuk ėshtė dėm pėr askėnd!

44811450Ka momente ....!...
31/8/2018, 20:56
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria 'Ndjenja mė e bukur'

Dashuria 'Ndjenja mė e bukur'Gjithēka rreth dashurisė, pasionit, ndjenjės... Kjo ndjenjė aq e fortė qė ndonjėherė na bėnė tė ekzistojmė vetėm pėr tė... "Kamė zbuluar paradoksin se nėqoftėse ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shumė dashuri" Ka thėnė e madhja Nėnė Tereza!

79312493Atė Natė ........
31/8/2018, 21:12
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime tė Lira

Diskutime tė LiraLiria e fjalės ėshtė e rėndėsishme pėr tė gjithė ... Jeni nė rubrikėn Zonė e lirė. Hapeni zemrėn tuaj dhe shkruani ē'farė tė dėshironi kėtu..

35537881Flisni me imazhe...
31/8/2018, 21:14
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra & Argėtim

Lojra & ArgėtimLojra, kuiz, pėr njė argėtimė sa mė tė kėndshmė me anėtarėt e tjerė.. Zbavituni me njėri-tjetrin..

5810811Shkruani Numrin ...
6/9/2018, 17:12
Albatros Shiko mesazhin e fundit

MODA & BUKURIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Moda , Bukuria dhe Estetika

Moda , Bukuria dhe EstetikaSfiladat e fundit mbi modėn e fundit,, produkte kosmetike, informacionet e fundit mbi flokun dhe trupin tuaj... Si tė kujdeseni pėr veten... Gjithēka mbi bukurinė dhe modėn do e gjeni nė kėtė kategori...

32204977Parfumet mė tė m...
10/8/2015, 08:15
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr Flokėt

Pėr Flokėt

Stilime flokėsh, modele, prerje dhe mirėmbajtja e flokėve, si dhe ē'do kėshillė tjetėr do ta gjeni kėtu!


4331773Modele flokesh p...
17/11/2017, 12:22
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Manikyr & Pedikyr

Manikyr & Pedikyr

Pėr mirėmbajtjen e duarve tuaja do gjeni nė kėtė rubrikė kėshilla tė ndryshme si dhe modele tė ndryshme pėr njė manikyr dhe thonj perfekt!


1671810Manikyr pėr nuse...
17/11/2017, 12:28
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda nė Foto

Moda nė FotoFotografi nga mė tė ndryshmet nė lidhje me Modėn, bukurinė dhe estetikėn !

5011947♛ ◙ Swag ! &#...
17/11/2017, 13:19
Natalie Shiko mesazhin e fundit

SHQIPĖRIA & SHQIPĖTARĖT

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Viset Shqipėtare

Viset ShqipėtareRubrika e tė gjithė shqiptarėve tė Shqipėrisė, Kosovės, Maqedonisė, Malit tė zi dhe Ēamėrisė. Tė shkėmbejmė idetė tona me njėri-tjetrin ... Tė gjithė tė bashkuar pėr njė tė ardhme sa mė tė bukur ..

9104avatarShėtitje nėpėr K...
2/7/2013, 10:15
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiptarėt Nėpėr Botė

Shqiptarėt Nėpėr BotėNga cili vėnd shkruajtnė anėtarėt e forumi..?! Si ėshtė vėndi aty ku jetoni.. Diskutoni ngado qė tė jeni . Mbidhuni dhe shprehni mendimet tuaja..

8108Shqiptarėt me ba...
10/12/2014, 17:05
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe & Pyetje

Sondazhe & PyetjeKeni nevojė pėr ndihmė,, mendimi i anėtarėve tė tjerė mund tju ndihmojė sadopak ... Nėse kėrkoni njė opinion nga publiku pėr njė ēėshtje ,, mund tė shkruani kėtu duke hapur dhe njė sondazh... Ē'do pyetje por qė kėrkonė dhe votim..

581092æ? [{ Sa Herė Nė...
14/7/2014, 21:24
agusto Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

ArsimiBota arsimore,, gjithēka mbi shkollėn dhe librat shkollorė... Tė pasqyrohemi sa mė shumė.. Pėr tė qenė sa mė lartė..

2641A mendoni se ia ...
5/12/2017, 10:40
Doruntina123 Shiko mesazhin e fundit

PSIKOLOGJIA DHE FAMILJA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Psikologji dhe Kėshilla

Psikologji dhe KėshillaNjė kėshillė, njė mėndim ,, njė informin nuk ėshtė asnjėherė tepėr... Lexoni kėtu gjithėēka mbi psikologjinė njerėzore..

612664Cfare eshte lumt...
10/1/2015, 23:33
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Jeta nė Ēift

Jeta nė ĒiftIdetė romantike,, imazhe dhe foto.. Diskutime dhe informacione tė ndryshme rreth jetės bashkėshortore.. Lajme dhe kėshilla pėr tė kaluar ēdo ditė e mė shumė njė jetė sa mė tė bukur rreth tij/saj qė na rrethonė..

392832TIPARET E ĒIFTEV...
14/11/2014, 09:33
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Test zonė

Test zonėArgėtohuni sa mė shumė ... Nė kėtė forum mund tė testoni veten tuaj me teste tė ndryshme.

24109Test dashurie pe...
29/7/2014, 15:10
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėndi i Fėmijėve dhe Familja

Kėndi i Fėmijėve dhe FamiljaNjė kėshillė, nė momentin e duhur pėr njė shėndet mė tė mirė pėr tė ardhmen tonė... Ato tė zgjasin jetėn dhe tė bėjnė tė qeshėsh gjithėmonė edhe kur nė vajė.. Fėmija dhe raportet me familjen ... Video tė ndryshme..

99261Vajza e cila se ...
9/9/2015, 01:45
Princesha... Shiko mesazhin e fundit

GJITHĒKA E BUKUR

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi i Poezisė

Kėndi i PoezisėNdonjėherė kur asgjė sna vjenė mirė dhe mėrzitemi mbase edhe me veten... Mbi disa vargje mund tė gjejmė atė ēfarė kėrkojė... Lexoni poezi pa fund nė kėtė forum dhe gjithashtu Shkruani poezitė tuaja tė preferuara apo qė ju kanė lėnė mbresa ..

2404200Poezi zemre
31/7/2016, 23:04
ana alia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vargje Dashurie

Vargje DashurieĒ'do frazė, mesazhė dhe vargje nga mė tė bukurat lidhur me ndjenjėn qė duhet dashuri... I shkruani ato kėtu...

771257Ajo dhe Ai ......
13/2/2015, 23:49
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nė Foto

Poezi nė FotoBukuria e poezive nė foto..Poezi nė foto tė punuara nga anėtarėt e forumit... Si dhe ēdo poezi tuajėn tė preferuar do e gjeni kėtu..

205971Foto & shprehje!...
17/11/2017, 13:23
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nė Video

Poezi nė VideoVargje, foto dhe muzikė Shqipė bashkė nė njė video tė bukur dhe relaksuese ndonjėherė... Gjithashtu dhe poezi nė video tė huaja i postoni nė kėtė forum...

2771poezi prekese ne...
22/1/2014, 21:43
Plaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Punime Me Video

Punime Me VideoKėtu do postohen vetėm punimet e anėtarėve .. Njė video, njė montazh,, apo njė punim tuajėn qė ėshtė bėrė nga ju mund ta postoni dhe nė kėtė mėnyrė i jepni mundėsinė dhe tė tjerėve pėr ta shikuar e vlerėsuar punėn tuaj...

8116Video nga Arlo...
21/4/2014, 18:29
Arlo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori dhe Letra Dashurie

Histori dhe Letra DashurieKėndi i historive tė dashurisė! Njė histori personale apo tė lexuar qė ju ka prekur mund ta vendosni nė kėtė kategori..

133490dedikim...
4/11/2015, 14:25
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrralla

PėrrallaShkruani kėtu pėrrallat tuaja qė ju kan lėne mbresa dhe ato qė lexoni dhe sot.. Si dhe ē'do pėrrallė qė na kujtonė fėmijėrinė dhe nostalgjinė e viteve tė kaluara..

832avatarNa ishte....
23/7/2013, 20:48
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta

BarcaletaBarcaleta, humor, vetėm pėr tė qeshur.. E qeshura na zgjatė jetėn.. Mundohuni sikurė edhe pėr njė moment tė vetėm tė qeshni nė ditė,, dita juaj do bėhej sa mė e lumtur..

56927°Barcaleta°
6/8/2015, 17:53
Natalie Shiko mesazhin e fundit

KĖNDI I FOTOVE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shqipėria nė foto

Shqipėria nė fotoQytetet shqipėtare, bregdetet tona .. Si dhe ēdo pamje tė natyrės sė atdheut do jenė nė kėtė kategori ... Foto & Video vetėm shqipėtare...

21606FoTo NėPėr ShQiP...
18/12/2013, 16:32
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kosova nė foto

Kosova nė fotoBukuria e Kosovės,, foto dhe video nga qytete tė ndryshme..

8142Disa foto te pri...
7/10/2012, 17:29
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota nė foto

Bota nė fotoFoto nga vėnde tė ndryshme tė botės! Pamjet e natyrės .. Vendet mė mahnitėse dhe spektakulere nepėr botė ...

201503Foto Nga Parisi...
24/12/2014, 08:22
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto tė ndryshme

Foto tė ndryshmeImazhe, smiley, foto, Gifs ... Tė gjitha do i gjeni nė kėtė rubrikė ...

ViP nė foto

27337844Imazhe & Foto me...
21/12/2016, 20:07
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

KULTURĖ KOMBĖTARE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Cėshtje Kombėtare

Cėshtje KombėtareHistoria e popullit Shqipėtarė ndėr shekuj, diskutime mbi ngjarjet , gjuha shqipe..

104166Thėnie Pėr Shqip...
21/12/2013, 09:51
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Figura tė shquara

Figura tė shquaraFigurat e shquara kombėtare qė kanė lėnė gjurmė nė historinė dhe kulturėn shqiptare.. Biografitė e tyre ...

4957Fotoja e rrallė ...
22/11/2013, 11:31
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia Shqiptare

Letėrsia ShqiptareGjithēka mbi historinė e letėrsisė . Biografi shkrimtarėsh , diskutime mbi veprat e tyre, poezi nga shkrimėtarėt shqipėtarė si dhe krijimtaria e anėtarėve tė forumit..

Poezi tė shkrimtarėve Shqiptarė, Letėrsia Botėrore

163987Ca vargje nga un...
6/11/2015, 18:42
zanaaaaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori tė Ndryshme

Histori tė NdryshmeHistori tė bukura nga mė tė ndryshmet..

50101MENDIME TĖ URTA ...
23/10/2015, 17:55
agusto Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia & Teatri

Kinematografia & TeatriDiskutoni mbi historin e kinematografis dhe teatrit, filmat e preferuar, komeditė, aktorėt etj ... Pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė..

Kinematografia Botėrore

118124 Top 10 filmat m...
5/1/2014, 16:13
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Kuzhina ShqiptareGjithēka mbi kuzhinėn tradicionale shqiptare, receta tė ndryshme, receta ėmbėlsirash etj ..

Kuzhina e Huaj

313497Receta pėr tortė...
7/12/2014, 09:24
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimet Fetare

Besimet FetareDiskutime tė ndryshme rrethė besimeve fetare nė Shqipėri dhe nėpėr botė...

65230Gruaja e pyeti t...
21/6/2015, 17:49
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti Figurativ

Arti FigurativGjithēka mbi artin.. Arti figurativ, punimet e dorės .. Nė kėtė forumė mund tė publikoni pjesė nga veprat dhe jeta e artistėve shqipėtarė ...

34178BIOGRAFIA E ARTI...
24/1/2017, 10:57
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit

MJEKĖSIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme dhe kėshilla mjekėsore

Lajme dhe kėshilla mjekėsoreZbulimet mė tė reja nga mjekėsia... Sėmundjet e ndryshme... Kėshilla pėr shėndetin tonė...

496526 Arrat ruajnė ze...
31/10/2014, 15:11
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeveKujdesuni pėr shėndetin tuaj! Kėtu do gjeni e shkruani informacione pėr trajtimin e sėmundjeve ..

9491052Ja pse duhet tė ...
8/4/2015, 09:51
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dieta dhe ushqimet

Dieta dhe ushqimetDietat qė duhet pėrdorur dhe njėkohėsisht tė kemi njė shėndet tė mirė.. Dietat e yjeve .. Gjithashtu dhe informacione rrethė ushqimeve, si ndikojnė ato nė trupin tonė ...

270296Problemi i obezi...
19/7/2015, 18:01
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libra tė ndryshėm mjeksorė

Libra tė ndryshėm mjeksorėLibra tė ndryshėm mjekėsorė nė gjuhėn shqipe dhe angleze!! Nė kėtė kategori keni mundėsinė tė postoni dhe tė shkarkoni libra rrethė mjekėsisė..

22Funksioni i Makr...
22/4/2012, 20:30
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit

FILMA / HUMOR

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqipėtarė

Filma ShqipėtarėNė kėtė kategori do gjeni filmat shqipėtarė ndėr vite..

166210"Shenjtorja"..fi...
3/8/2015, 11:57
Dino Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarko Filma Shqip

Shkarko Filma ShqipNė kėtė Forum mund tė shkarkoni filma shqip..

713"TringShqip"...l...
26/2/2011, 12:20
Dino Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma T'hujė

Filma T'hujėFilmat mė tė fundit nga kinematografia botėrore..

6872Avengers: Age of...
29/5/2015, 16:05
bigu8 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dvd Humore

Dvd HumoreKėtu mund tė shkarkoni humor tė ndryshėm ..

1462Te ka baba cun....
19/10/2012, 13:54
shefki.misini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor nė Video

Humor nė VideoVideo tė ndryshme humoristike.. Tė qeshim sa mė shumė !!

76134..Video humor......
17/12/2010, 00:13
Dino Shiko mesazhin e fundit

MUZIKA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Muzika Shqipėtare

Muzika ShqipėtareKėngėt tona tė bukura dhe tė dashura , ti pėrcjellim dhe diskutojmė nė kėtė rubrikė... Si dhe pėrshėndetjet me njėri-tjetrin ...

Biografi tė Kėngėtarėve Shqipėtarė!

571638Cilen Kenge Jeni...
31/8/2018, 21:27
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh

Tekste KėngėshNė kėtė forum jeni tė ftuar tė shkruani tekste kėngėsh shqipė..

174254Yll Limani - Pre...
31/8/2018, 21:26
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė Shqip / Albumet e Fundit

Muzikė Shqip / Albumet e FunditAlbumet mė tė fundit tė muzikės shqipėtare..

92104Xhino & Kola
1/8/2017, 20:34
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe Shqip

Videoklipe ShqipVideoklipet e fundit nė video ... Muzika shqipėtare..

19191994Hekurani ft. Agi...
31/8/2018, 21:24
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe pėr shkarkim

Videoklipe pėr shkarkimKėtu mund tė shkarkoni video shqipė..

1012Avni Mula - Vajz...
28/3/2011, 22:26
Albatros Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe tė muzikės sė huaj

Videoklipe tė muzikės sė huajKėngė tė huaja.. Muzika botėrore ndėr vite.. Videoklipet e fundit..

9093Adrian Gaxha - M...
29/3/2017, 15:49
kokderr Shiko mesazhin e fundit

SHKENCAT

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Teknologji

TeknologjiTė rejat e fundit nga bota e teknologjisė..

117127==IPTV==
29/5/2016, 21:15
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

ShkencaGjithėēka mbi shkencėn dhe zbulimet e reja!

124135 5 aktivitetet q...
30/9/2014, 19:04
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi

GjeografiTė mėsojmė sa mė shumė ...

2127Kosova
1/5/2010, 10:02
majlinda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fizikė dhe Astronomi

Fizikė dhe AstronomiShkenca qė studion fenomenet natyralė duke gjetur shpjegime racionale tė shprehur normalisht nė gjuhė matematikore..

67Zbulohet njė yll...
22/7/2010, 16:41
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematikė

MatematikėProblemet matematikore..

926 Ja pse matemati...
17/2/2014, 18:55
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

KOMPJUTERI & INTERNETI

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Informatikė

InformatikėBota e komjuterit & Interneti! Programe tė ndryshme informatike.. Bota e internetit..

1271527 gjėrat mė tė k...
30/10/2013, 18:12
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Facebook

FacebookTė rejat e fundit nga rrjeti social Facebook!

6781 Nga sot, "Faceb...
24/7/2014, 10:03
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe Pėr Pc

Programe Pėr PcKėtu do tė gjeni programe tė ndryshme pėr kompjuterin tuaj..

7071RAR Password Unl...
13/11/2012, 23:38
zanimena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra Online

Lojra OnlineLojra nga mė tė ndryshmet online... Argėtohuni ..

3338Loja Mbreteriter...
10/10/2010, 13:49
Albatros Shiko mesazhin e fundit

SHTYPI I DITĖS

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Mediat Shqiptare

Mediat ShqiptareKėtu mund tė lexoni lajmet e fundit nga Gazetat, shtypi etj...

13671444KE: Ēfarė nėnkup...
24/6/2014, 13:49
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rubrika ViP

Rubrika ViPNė kėtė rubrikė do tė gjeni: Informacionet mė tė fundit nga vip Shqiptarė dhe te huaj.. Si dhe ē'do lajmė interesant dhe ngjarje tė ndryshme qė ndodhin nėpėr botė...!!

48615203Ja se si pergjig...
26/12/2014, 01:43
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet nga Kosova

Lajmet nga KosovaLajmet e fundit nga Kosova, shtypi i ditės, gazetat etj ...

468497Prizreni feston ...
17/2/2014, 16:09
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet nga Bota

Lajmet nga BotaShtypi botėror, ngjarjet e ditės...

213230Qeni sakrifikon ...
3/12/2014, 10:11
Princesha... Shiko mesazhin e fundit

INFORMACIONE TĖ NDRYSHME

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme Informative

Lajme InformativeShėtitje anembanė botės nė kėrkimė tė bukurisė natyrore.. Bukuritė natyrore tė vėndit tonė dhe nėpėr botė, kulturat dhe traditat ...

167208Fshatrat mė pikt...
12/2/2014, 16:11
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Portret

PortretIntervistat me personazhet mė tė larmishėm dhe jeta e tyre...

530535Albulena Ukaj: “...
25/1/2014, 16:11
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Big Brother Albania

Big Brother AlbaniaTė rejat mė tė fundit nga Big Brother..

6166Big Brother Alba...
4/6/2016, 20:18
bigu8 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteKuriozitete tė ndryshme .. Ēudirat qė ndodhin nėpėr botė..

9321070 100 shprehjet f...
14/4/2018, 11:32
reni lido Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Horoskopi

HoroskopiHoroskopi vjetor, mujor, ditorė si dhe numrat e fatit ..

65156 Ja cilės shenjė...
12/12/2014, 08:50
Princesha... Shiko mesazhin e fundit

SPORTI

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

★ Brazil 2014 ★

★ Brazil 2014 ★
Rezultatet dhe informacionet e fundit nga Botėrori ★ Brazil 2014 ★

510Neymar me lot ne...
7/7/2014, 19:50
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kombėtaret e Futbollit

Kombėtaret e FutbollitResultatet e ndeshjeve kombėtare tė tė gjithė botės..

177219Euro 2016, short...
23/2/2014, 13:12
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sportistė tė shquar Shqipėtarė

Sportistė tė shquar ShqipėtarėSportistėt mė tė njohur Shqipėtarė nė ēdo llojė sporti..

911Kush ėshtė nė tė...
17/10/2013, 14:00
Vizitor  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Sporti ShqiptarKėtu do tė gjeni ē'do tė re nga sporti shqiptar..

170184Peja kampione!...
22/12/2013, 23:32
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti Huaj

Sporti HuajĒ'do informacion mbi sportin nėpėr botė.. Kampionatet europiane etj ..

Lojėrat Olimpike, Formula 1, Ēiklizėm

704881Maradona do tė k...
22/2/2014, 10:02
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Champions League

Champions LeagueTė gjitha ndeshjet, reszultatel, ekipet, informacione etj etj ... Do ti gjeni nė kėtė kategori...

2125Real Madridi kam...
24/5/2014, 23:25
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

❤☆҉‿↗⁀☆҉❤ ARKIVI ❤☆҉‿↗⁀☆҉❤

   
ForumTematMesazhet
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Arkivi

ArkiviArkivi i forumit!! Tė gjitha temat e mbyllura i gjeni nė kėtė kategori..

498171233Gezuar Ditelindj...
7/6/2016, 11:41
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : besir (27), Borbardha (67)
Users with a birthday within the next 4 days: Adnan_basel (36), shefijem (38)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354794 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 22/3/2019, 15:37