Manikyr & Pedikyr

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ngjyrat me te bukura te mankyreve per kete vere! 0LePuRuShJa445Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/5/2012, 00:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjashtė kėshilla qė thonjtė tuaj tė duken tė bardhė! 0LePuRuShJa480Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2012, 14:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyr i pershtatur me veshjen! 0LePuRuShJa399Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/4/2012, 15:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pedikyr perfekte dhe ne shtepine tuaj! 0LePuRuShJa507Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/4/2012, 22:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tendenca manikyri, vere 2012! 1LePuRuShJa443Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/4/2012, 17:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyret per sezonin pranverore me tonalitet neutro! 0LePuRuShJa414Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/4/2012, 15:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyret qe do i adhuroni gjate pranveres! 0LePuRuShJa406Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/3/2012, 16:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ide per dekorin e thonjve ne pranvere! 0LePuRuShJa555Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/3/2012, 15:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ngjyrat me ne mode te manikyreve! 0LePuRuShJa448Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2012, 17:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Arti i thonjeve, lekura e gjarperit eshte serisht ne mode! 0LePuRuShJa960Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2012, 12:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tendenca ne manikyret e 2012, tonalitete delikate pothuaj te padukshme! 0LePuRuShJa617Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2012, 15:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   8 keshilla te domosdoshme per kujdesin e duarve gjate dimrit! 0LePuRuShJa1881Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/12/2011, 18:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dizajni i thonjve per festa! 0LePuRuShJa2278Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/12/2011, 19:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Per duar pa njolla dhe pa rrudha! 0LePuRuShJa568Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/11/2011, 11:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyr trendy per kete sezon! 0LePuRuShJa553Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/11/2011, 11:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonj te thyeshem? ja disa arsye! 0LePuRuShJa679Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/11/2011, 13:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonj te dobet: cfare te bejme? 0LePuRuShJa504Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/10/2011, 09:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyr ekspres per ta mbajtur me vete 0LePuRuShJa578Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/9/2011, 20:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyr i perkryer? Pasi te kesh ndjekur keto keshilla... 0LePuRuShJa611Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/8/2011, 11:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyret e veres, shperthim ngjyrash! 0LePuRuShJa525Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/8/2011, 19:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Accent Nail, trendi i sezonit! 0LePuRuShJa692Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/7/2011, 16:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rendesia e kujdesit te duarve! 0LePuRuShJa469Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2011, 14:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyret per ne vere!! 0LePuRuShJa459Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/7/2011, 15:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kujdesuni qe te mos ju djersiten duart 0LePuRuShJa1334Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/7/2011, 15:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonjtė e verės: plot ngjyra dhe pak “tė ēmendura” 0LePuRuShJa924Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/7/2011, 18:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kete vere, eshte ne tendence manikyri i verdhe 0LePuRuShJa468Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2011, 18:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nail obsession 2011 ! 0LePuRuShJa605Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/5/2011, 19:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nail art: te rejat e sezonit 0LePuRuShJa720Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/4/2011, 01:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pedikyr: ngjyrat perfekte per pranvere 2011 0LePuRuShJa712Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/3/2011, 00:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ngjyrat pranverore te manikyreve 0LePuRuShJa588Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2011, 22:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te forcojme thonjte, ushqimi per ti pasur te bukur dhe te forte 0LePuRuShJa875Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/2/2011, 21:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te bejme nje french manikyr me tre levizje 0LePuRuShJa1303Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/2/2011, 19:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonjte dhe trendi per dimrin 0LePuRuShJa499Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2011, 01:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kėshilla pėr duar dhe thonj tė bukur 0LePuRuShJa1623Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2011, 01:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyri me i shtrenjte ne bote 0LePuRuShJa641Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/12/2010, 19:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Duar perfekte ne te ftohte 0LePuRuShJa911Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2010, 11:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonjte dhe trendi per dimrin 0LePuRuShJa910Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/12/2010, 18:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Keshilla per nje manikyr perfekt 0LePuRuShJa823Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/11/2010, 15:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonj artificial 0LePuRuShJa2504Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/11/2010, 17:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjithēka qė duhet tė dini rreth manikyrit 0LePuRuShJa642Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/10/2010, 23:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjithēka qė duhet tė dini rreth manikyrit 0LePuRuShJa505Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/10/2010, 20:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Duart e bukura - pjesė e rėndėsishme e pamjes! 1LePuRuShJa681Manikyr & Pedikyr 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 11/9/2010, 17:42
nga gjensbond@info.al
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Trendi veror i thonjve 0LePuRuShJa554Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/7/2010, 17:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kujdesi per duart, pse duhet dhe si arrihet 0LePuRuShJa1095Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/6/2010, 17:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjithcka pėr dizajnin e thonjve! 0LePuRuShJa1195Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/4/2010, 18:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kėshillat e dermatologėve pėr duar dhe kembe tė shėndetshme! 0LePuRuShJa768Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/4/2010, 16:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shendeti i thonjve! 0LePuRuShJa644Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/3/2010, 07:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thonjte, me ngjyra per veren 2010! 0LePuRuShJa1150Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/3/2010, 23:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si tė kujdesemi pėr thonjtė! 0LePuRuShJa662Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/3/2010, 15:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nail Art 2010! 2LePuRuShJa549Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/3/2010, 10:52
nga LePuRuShJa
Moderator
Moderator/e
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 24/8/2019, 09:09