Dashuria 'Ndjenja mė e bukur'

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si mund ta besh nje djal per vete?! 3LePuRuShJa688Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2012, 15:16
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ia vlen tė sakrifikohet pėr dashuri! 1LePuRuShJa419Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2012, 15:13
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    A ishit fejuar sipas deshires se familjes me dike qe nuk e dashuron? 3Princesha...394Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2012, 15:10
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Miqesia mes mashkullit dhe femres eshte e mundur? 3LePuRuShJa672Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2012, 15:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur miqėsia kalon nė diēka tjetėr 7LePuRuShJa679Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2012, 14:54
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Te martoheni apo jo - shkenca e ka pergjigjen! 0LePuRuShJa354Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2012, 12:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dashuria permes imazheve! 0LePuRuShJa955Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/10/2012, 16:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Celesat qe lidhja juaj te zgjate ne pafundesi! 0LePuRuShJa431Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/10/2012, 06:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    E kam vetem shok qe... Ja genjeshtrat gjate ndarjes! 0LePuRuShJa355Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 11:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Per tu dashuruar mjafton nje e pesta e sekondes! 0LePuRuShJa447Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 11:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Cuna, vishuni me ngjyre vjollce per te joshur nje femer! 0LePuRuShJa367Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2012, 12:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja deshmite se keni gjetur shpirtin binjak! 0LePuRuShJa386Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/10/2012, 10:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Edhe fjalėt dhembin! 0LePuRuShJa419Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2012, 14:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur nje femer ju thote “ Ti je shume i sjellshem”: Cfare kuptimi ka?! 0LePuRuShJa371Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2012, 14:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Shenjat qe tregojne qe ai ju vlereson vertet! 0LePuRuShJa425Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/10/2012, 18:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    A mund ta zgjedhim ate qe duam?! 0LePuRuShJa404Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/10/2012, 18:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Horoskopi i dashurise! 0LePuRuShJa421Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/10/2012, 22:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rijo    A Eshte Turp Qe Femra Te Propozoje Mashkullin 4Princesha...397Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 8/10/2012, 12:15
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   SHKRUAJINI PERSONIT TE ZEMRES NJE LETER 5Vizitor3253Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/10/2012, 23:23
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dashuri qe kthehen! 0LePuRuShJa370Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/10/2012, 10:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   N.q.s nje qift ndahet, dhe pastaj ribashkohen ..??? 5Vizitor571Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 3/10/2012, 13:46
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sa rendesi ka miqesia ne nje lidhje! 0LePuRuShJa328Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/10/2012, 14:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Po, mund te vdesesh dhe nga nje zhgenjim dashurie! 1LePuRuShJa450Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2012, 13:13
nga MARINO
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fazat e dashurise! 0LePuRuShJa366Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2012, 00:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Meshkujt dashurohen tri herė mė shpejtė se femrat! 0LePuRuShJa386Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/9/2012, 19:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Per te joshur nje femer, duhen...! 0LePuRuShJa505Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/9/2012, 19:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dikure... 1, 2, 3, 475Vizitor3046Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/9/2012, 06:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riKiss   Sa e vlefshme eshte shoqeria per ju! 0Princesha...415Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2012, 01:14
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Disa mite dhe tė vėrtetat pėr njeriun e zemrės! 0LePuRuShJa447Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/9/2012, 19:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fakti i te qenit te dashuruar gjalleron neuronet tuaja! 0LePuRuShJa385Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/9/2012, 19:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ide mbi propozimin per martese! 0LePuRuShJa424Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/9/2012, 10:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    6 rregulla per te respektuar per nje lidhje te lumtur! 0LePuRuShJa386Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/9/2012, 10:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Te lumtur ne dashuri? E tregon menyra sesi ecni! 0LePuRuShJa372Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/9/2012, 23:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    A e njihni partneren tuaj mire? 0LePuRuShJa326Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 18:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    A jam e shendoshe? Kurre mos e pyet sepse...! 0LePuRuShJa372Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 18:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    kush i bashkon dy zemra..?kush i mban..?Kush i mbron..? 1Vizitor451Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 08:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja si ta kuptojme dashurine e vertete te partnerit! 0LePuRuShJa503Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 07:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nganjėherė...... 1, 2, ... , 6, 7154LePuRuShJa4525Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 07:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Frika e “humbjes” sė tjetrit e kthen xhelozinė nė sėmundje! 0LePuRuShJa469Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TeLeFoNaT DaShUr!e" 1, 239Laura1267Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 14/9/2012, 10:12
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja se ēfare do te beje per ju nese me te vertete ju do! 0LePuRuShJa480Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/9/2012, 16:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje femer .. 13Vizitor736Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/7/2012, 00:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Un ti dhe ............. 1, 2, ... , 43, 441099enigma10005Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/7/2012, 11:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   " Une Tė Dua... Ti a Me Do ! " 1, 2, ... , 8, 9215Dona206200Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 19:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sa propozime ju kan ber sot...!! 18Laura709Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 2177-69Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 10:34
nga Zara
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   C.far te terheq tek njeriu qe dashuron  24Kleandra1301Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 09:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nė ē'do .....  1, 229LePuRuShJa1415Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 09:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    TI ISHE...DHE DO TE MBETESH... 22Vizitor1092Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 09:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur jashtė bie shi...!! 1, 2, ... , 5, 6142LePuRuShJa5082Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/7/2012, 09:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Te dashurosh pa e lenduar veten! 0LePuRuShJa417Dashuria 'Ndjenja mė e bukur' 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/7/2012, 18:30
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 24/8/2019, 19:56