Foto tė ndryshme

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   . . . [♥] FoTo BuZėQesHje [♥] . . . 1, 226Dona20679Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 17:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Hello ... Foto & Imazhe ...  1, 2, ... , 6, 790LePuRuShJa2093Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 17:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   °° ßeße nė Foto °° 1, 2, ... , 27, 28415LePuRuShJa10213Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 08:32
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė Tavolinė Romantike ... ♥ FoTo & DeKoR ♥  1, 2, 343LePuRuShJa620Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 00:27
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Disa punime me dore  1, 2, ... , 7, 8109Vizitor10134Shiko mesazhin e fundit prej 7/10/2014, 18:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Perdet ... Modele tė ndryshme pėr tė veshur shtėpinė tuaj.... 1, 2, ... , 7, 8107LePuRuShJa10000Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2014, 18:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Frutat << Foto >>  1, 2, 3, 456Albatros1266Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2014, 09:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Nusesh ... 14Princesha...323Shiko mesazhin e fundit prej 15/7/2014, 17:06
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto qenushesh 1, 2, ... , 28, 29430Albatros10076Shiko mesazhin e fundit prej 15/7/2014, 16:44
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Magjia e ngjyrave.... Arredimi i shtėpisė tuaj... Foto 1, 2, ... , 26, 27392LePuRuShJa10208Shiko mesazhin e fundit prej 9/7/2014, 16:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ambjenti Jashtė Shtėpisė 1, 2, ... , 14, 15215LePuRuShJa3211Shiko mesazhin e fundit prej 7/7/2014, 02:01
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Art ne dy ngjyra - Album Bardh & Zi! 1, 2, ... , 10, 11163enigma5787Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2014, 23:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rizemer   ♥ Love The Beach ♥ 1, 2, ... , 20, 21300Arlo2886Shiko mesazhin e fundit prej 23/6/2014, 05:39
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto vallzime 1, 2, ... , 9, 10137Vizitor5197Shiko mesazhin e fundit prej 20/6/2014, 15:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rikolor   Vendosni foto qesharake ....dhe shenoni gallata ... 1, 2, ... , 7, 8111Princesha...10004Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2014, 14:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Femra dhe Kafshet ... Foto! 1, 2, ... , 4, 570Vizitor2833Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2014, 09:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pranvera 1, 2, ... , 4, 570Vizitor3899Shiko mesazhin e fundit prej 9/6/2014, 15:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhoma gjumi romantike! 1, 2, ... , 7, 8108LePuRuShJa10000Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 16:44
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtepi luksoze 1, 2, 332Albatros4221Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 15:40
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Sy te perlotur 1, 2, ... , 12, 13194Vizitor10094Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 09:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riKiss   Foto nga Princesha... 1, 2, ... , 9, 10138Princesha...4339Shiko mesazhin e fundit prej 26/5/2014, 07:09
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto nga Vendi im Shkupi ... 1, 220Princesha...139Shiko mesazhin e fundit prej 26/5/2014, 06:23
nga Princesha...
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   Une & Ti ... Me & You ... Toi & Moi ==> FoTo ...!! 1, 2, ... , 66, 67990LePuRuShJa10077Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2014, 07:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhoma e femijeve 1, 2, ... , 15, 16237Vizitor10039Shiko mesazhin e fundit prej 18/5/2014, 09:20
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dekorimi Per Pashket! 1, 229LePuRuShJa708Shiko mesazhin e fundit prej 20/4/2014, 10:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Boy's Shoes ♥ 1, 2, ... , 9, 10136Arlo1583Shiko mesazhin e fundit prej 12/4/2014, 08:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Te Femive 1, 2, ... , 22, 23338Vizitor10043Shiko mesazhin e fundit prej 10/4/2014, 00:25
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė ♥ e thyer ... FoTo ...  8LePuRuShJa237Shiko mesazhin e fundit prej 4/4/2014, 07:35
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Imazhe per ditelindje 1, 223Vizitor6693Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtepia ideale 13Vizitor4077Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Foto......Sorry 1, 2, 331Vizitor569Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:23
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TATUAZHE 1, 2, ... , 9, 10135Vizitor9358Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:21
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Animals , Wild Life 1, 2, ... , 26, 27396Arlo3825Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:02
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto, humor, pamje qesharake 1, 2, ... , 32, 33480Tironsja10430Shiko mesazhin e fundit prej 20/3/2014, 17:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Bardhe e Zi 1, 2, 3, 449Vizitor3832Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2014, 23:07
nga Princesha...
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   °° Imazhe Tė ßukura °° 1, 2, ... , 66, 67990LePuRuShJa10675Shiko mesazhin e fundit prej 17/3/2014, 08:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   **Shtepia e enderrave tuaja** 1, 2, ... , 6, 797Vizitor8989Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 14:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ide tė bukura dekori me kafazin e zogjve! 5LePuRuShJa176Shiko mesazhin e fundit prej 22/2/2014, 23:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    ♥ Dekor romantik Pėr Shen Valentin ♥  1, 2, 3, 454LePuRuShJa2453Shiko mesazhin e fundit prej 18/2/2014, 20:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    " 2014 " ♥ FoTo ♥  1, 2, ... , 5, 680LePuRuShJa731Shiko mesazhin e fundit prej 3/1/2014, 16:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Qirinjtė mė tė bukur pėr festat e fund vitit! 1, 2, 343LePuRuShJa1385Shiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 23:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ėmbėlsirat e Festave ♥ FoTo ♥ 1, 224LePuRuShJa161Shiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 00:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dekori i shtepise per festa... 1, 2, ... , 7, 8115LePuRuShJa2123Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2013, 08:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Zemra nė natyrė ♥ ♥ ♥  1, 2, 341LePuRuShJa2196Shiko mesazhin e fundit prej 23/12/2013, 23:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Na ishte njehere....." 0Dino70Shiko mesazhin e fundit prej 18/12/2013, 22:36
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Donboard 1, 2, ... , 7, 8117Arlo1870Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 15:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pishina ... Modele dhe Pamje Fantastike ... ♥ FoTo ♥ 11LePuRuShJa91Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 07:59
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fotot mė tė bukura tė botės gjatė natės! 1LePuRuShJa49Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 07:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Skulptura tė bukura prej bore ♥ FoTo ♥ 3LePuRuShJa112Shiko mesazhin e fundit prej 13/12/2013, 00:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtėpia Lundruese (Foto) 0LePuRuShJa47Shiko mesazhin e fundit prej 11/12/2013, 10:15
nga LePuRuShJa

Foto tė ndryshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

381064Foto Sinan Hoxh...
5/11/2012, 06:54
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt
Arlo, Moderator/e
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 31/3/2015, 13:18