Foto tė ndryshme

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sy nė foto 1, 2, ... , 13, 14328LePuRuShJa10004avatarShiko mesazhin e fundit prej 4/12/2014, 07:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   . . . [♥] FoTo BuZėQesHje [♥] . . . 1, 226Dona201285avatarShiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 17:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   °° ßeße nė Foto °° 1, 2, ... , 16, 17415LePuRuShJa10213avatarShiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 08:32
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė Tavolinė Romantike ... ♥ FoTo & DeKoR ♥  1, 243LePuRuShJa2460avatarShiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 00:27
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Disa punime me dore  1, 2, ... , 4, 5109Vizitor10134avatarShiko mesazhin e fundit prej 7/10/2014, 18:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Perdet ... Modele tė ndryshme pėr tė veshur shtėpinė tuaj.... 1, 2, ... , 4, 5107LePuRuShJa10000avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2014, 18:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Frutat << Foto >>  1, 2, 356Albatros2541avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2014, 09:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Nusesh ... 14Princesha...836avatarShiko mesazhin e fundit prej 15/7/2014, 17:06
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto qenushesh 1, 2, ... , 17, 18430Albatros10076avatarShiko mesazhin e fundit prej 15/7/2014, 16:44
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Magjia e ngjyrave.... Arredimi i shtėpisė tuaj... Foto 1, 2, ... , 15, 16392LePuRuShJa10208avatarShiko mesazhin e fundit prej 9/7/2014, 16:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ambjenti Jashtė Shtėpisė 1, 2, ... , 8, 9215LePuRuShJa5414avatarShiko mesazhin e fundit prej 7/7/2014, 02:01
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Art ne dy ngjyra - Album Bardh & Zi! 1, 2, ... , 6, 7163enigma8605avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2014, 23:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rizemer   ♥ Love The Beach ♥ 1, 2, ... , 12, 13300Arlo6004avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/6/2014, 05:39
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto vallzime 1, 2, ... , 5, 6137Vizitor7303avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/6/2014, 15:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i rikolor   Vendosni foto qesharake ....dhe shenoni gallata ... 1, 2, ... , 4, 5111Princesha...10004avatarShiko mesazhin e fundit prej 18/6/2014, 14:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Femra dhe Kafshet ... Foto! 1, 2, 370Vizitor4155avatarShiko mesazhin e fundit prej 18/6/2014, 09:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pranvera 1, 2, 370Vizitor5341avatarShiko mesazhin e fundit prej 9/6/2014, 15:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhoma gjumi romantike! 1, 2, ... , 4, 5108LePuRuShJa10000avatarShiko mesazhin e fundit prej 29/5/2014, 16:44
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtepi luksoze 1, 232Albatros5393avatarShiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 15:40
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Sy te perlotur 1, 2, ... , 7, 8194Vizitor10094avatarShiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 09:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riKiss   Foto nga Princesha... 1, 2, ... , 5, 6138Princesha...9999avatarShiko mesazhin e fundit prej 26/5/2014, 07:09
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto nga Vendi im Shkupi ... 20Princesha...476avatarShiko mesazhin e fundit prej 26/5/2014, 06:23
nga Princesha...
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   Une & Ti ... Me & You ... Toi & Moi ==> FoTo ...!! 1, 2, ... , 39, 40990LePuRuShJa10079avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/5/2014, 07:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhoma e femijeve 1, 2, ... , 9, 10237Vizitor10039avatarShiko mesazhin e fundit prej 18/5/2014, 09:20
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dekorimi Per Pashket! 1, 229LePuRuShJa1827avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/4/2014, 10:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Boy's Shoes ♥ 1, 2, ... , 5, 6136Arlo3530avatarShiko mesazhin e fundit prej 12/4/2014, 08:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Te Femive 1, 2, ... , 13, 14338Vizitor10043avatarShiko mesazhin e fundit prej 10/4/2014, 00:25
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė ♥ e thyer ... FoTo ...  8LePuRuShJa510avatarShiko mesazhin e fundit prej 4/4/2014, 07:35
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Imazhe per ditelindje 23Vizitor9999avatarShiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtepia ideale 13Vizitor4978avatarShiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TATUAZHE 1, 2, ... , 5, 6135Vizitor9999avatarShiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:21
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Animals , Wild Life 1, 2, ... , 15, 16396Arlo7441avatarShiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 02:02
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto, humor, pamje qesharake 1, 2, ... , 19, 20480Tironsja10463avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/3/2014, 17:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Foto Bardhe e Zi 1, 249Vizitor6035avatarShiko mesazhin e fundit prej 19/3/2014, 23:07
nga Princesha...
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   °° Imazhe Tė ßukura °° 1, 2, ... , 39, 40990LePuRuShJa10675avatarShiko mesazhin e fundit prej 17/3/2014, 08:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   **Shtepia e enderrave tuaja** 1, 2, 3, 497Vizitor9999avatarShiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 14:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ide tė bukura dekori me kafazin e zogjve! 5LePuRuShJa394avatarShiko mesazhin e fundit prej 22/2/2014, 23:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    ♥ Dekor romantik Pėr Shen Valentin ♥  1, 2, 354LePuRuShJa4333avatarShiko mesazhin e fundit prej 18/2/2014, 20:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Qirinjtė mė tė bukur pėr festat e fund vitit! 1, 243LePuRuShJa2635avatarShiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 23:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ėmbėlsirat e Festave ♥ FoTo ♥ 24LePuRuShJa523avatarShiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 00:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dekori i shtepise per festa... 1, 2, ... , 4, 5115LePuRuShJa4043avatarShiko mesazhin e fundit prej 26/12/2013, 08:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Zemra nė natyrė ♥ ♥ ♥  1, 241LePuRuShJa3512avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/12/2013, 23:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Na ishte njehere....." 0Dino251avatarShiko mesazhin e fundit prej 18/12/2013, 22:36
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Donboard 1, 2, ... , 4, 5117Arlo3515avatarShiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 15:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pishina ... Modele dhe Pamje Fantastike ... ♥ FoTo ♥ 11LePuRuShJa346avatarShiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 07:59
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fotot mė tė bukura tė botės gjatė natės! 1LePuRuShJa254avatarShiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 07:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Skulptura tė bukura prej bore ♥ FoTo ♥ 3LePuRuShJa511avatarShiko mesazhin e fundit prej 13/12/2013, 00:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shtėpia Lundruese (Foto) 0LePuRuShJa225avatarShiko mesazhin e fundit prej 11/12/2013, 10:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si tė dekorojmė shtėpinė me flokėt e dėborės! ♥ FoTo ♥ 1LePuRuShJa257avatarShiko mesazhin e fundit prej 4/12/2013, 18:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ♥ 28-29 Nentori ♥ Shqiperia 'Kuq e Zi' ♥ 1, 2, 3, 475Arlo9999avatarShiko mesazhin e fundit prej 29/11/2013, 13:40
nga Arlo

Foto tė ndryshme

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

381064avatarFoto Sinan Hoxh...
5/11/2012, 06:54
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit

Moderatorėt
Arlo, Moderator/e
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 21/4/2018, 13:54