Histori dhe Letra Dashurie

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   dedikim... 1Plaku872Histori dhe Letra Dashurie 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/11/2015, 14:25
nga MARINO
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori nga Jeta Ja si e gjeta Maman time :( 0Princesha...701Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2015, 23:47
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ♥ ♥ .... Dashuria .... ♥ ♥  6LePuRuShJa2582Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2015, 23:51
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Leter dashurie 1, 2, 365Vizitor10061Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2014, 09:48
nga Princesha...
Asnjė mesazh i rijo   Nje leter... 2Princesha...1248Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/11/2014, 13:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TREGU I JETĖS!! 0Princesha...628Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 18/8/2014, 15:29
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   » Kυr njё femёr dαshυron. 1Natalie816Histori dhe Letra Dashurie 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 29/7/2014, 15:16
nga Natalie
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuria mbi dhimbjen! 0LePuRuShJa636Histori dhe Letra Dashurie 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2014, 18:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Atje ku ka Dashuri ka edhe Pasuri dhe Sukses !! 0Princesha...679Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/4/2014, 23:59
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   DITARI dashuris... 4Princesha...1052Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 00:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dėshiron tė vetėvritesh?' 0Princesha...666Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 20/3/2014, 23:29
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vetem lexojeni...! 0Princesha...761Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 20/3/2014, 23:10
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ”Bėhu ti ndryshimi qė dėshiron tė shohėsh tek tė tjerėt!” 0Princesha...553Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 12:35
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pas 60-te vite martese e kuptoi sekretin... Interesante 0Princesha...671Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 12:28
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   tregim prekes 0Plaku878Histori dhe Letra Dashurie 209-55Shiko mesazhin e fundit prej 17/2/2014, 22:14
nga Plaku
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    TĖ VDESĖSH DUKE JETUAR! 0Princesha...747Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 22/1/2014, 08:49
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   LARGESIA NA NDAN DASHURIA NA BASHKON,, 2Vizitor1706Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/12/2013, 15:50
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje Histori Dashurie ... 0Princesha...735Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/12/2013, 15:47
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kushtuar dikujt qė mė mungonė shumė . . . . .!! 3LePuRuShJa1435Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2013, 11:02
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Martesė nė shtratin e vdekjes (FOTO) 0LePuRuShJa660Histori dhe Letra Dashurie 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/12/2013, 23:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Martesa e Shkrekut me Princeshėn Fiona (Foto) 0LePuRuShJa510Histori dhe Letra Dashurie 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/12/2013, 23:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori Dashurie  0Princesha...537Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 22/12/2013, 12:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Per nje enderr qe ngeli enderr. 0Princesha...702Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 18:38
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dy here e lenduar brenda nje viti 0Princesha...596Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 18:34
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje dhimbje qe nuk ka fund,ne hapesiren e ndjenjes te pakuptimte..!!! 0Princesha...593Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 18:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuria Dhurat... 0Princesha...590Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 18:27
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riOk   Te doja dhe t ndjeja thelle ne shpirt 18Princesha...1322Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/12/2013, 18:24
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Do Tė Dua PėrJetė .....!! 6LePuRuShJa2609Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2013, 17:56
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kushtojani 5 min ja vlen ju lutem ... 0Princesha...697Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2013, 17:54
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje mesazh per te gjitha femrat e "bukura" 0Princesha...571Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2013, 14:59
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kushtoje 2 minuta koha nga jeta jote :(((( LEXOJE! 0Princesha...551Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2013, 14:55
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   LETRA E FUNDIT.... 0Princesha...740Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2013, 22:38
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Beso fuqishėm nė atė qė do!! 0Princesha...608Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2013, 16:17
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   9 gjėra qė duhet tė mendoni pėrpara se tė dėrzoheni ! 3Princesha...615Histori dhe Letra Dashurie 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2013, 16:08
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   E hajrit qoftė 3Princesha...576Histori dhe Letra Dashurie 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2013, 16:05
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuri e Pamundur !! << Histori >> 1LePuRuShJa1907Histori dhe Letra Dashurie 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/10/2013, 18:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Takimi i Mesnateve 1Tifa1002avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 12:05
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuri e perjetshme 1Tifa1272avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 12:04
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Gjithcka per dashurine 1Vizitor1819avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 12:02
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ajo tjetra ėshtė zero para teje! 1LePuRuShJa1139avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 12:01
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori Dashurije 2Tifa1424avatarShiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 12:00
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   TĖ DUA 13shaban cakolli1253Histori dhe Letra Dashurie 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2013, 07:41
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuri e pa fat 2Plaku1327avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:20
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dua e panjohur 2Vizitor1080Histori dhe Letra Dashurie 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2013, 01:48
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dua... 2Vizitor1289Histori dhe Letra Dashurie 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 23:40
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mė foli, mė shkroi dhe .... Iku!! 1LePuRuShJa992avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 17:51
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njeriu i Harruar 1Vizitor1089avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 17:50
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori e Dhimshme 1Vizitor1327avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 17:49
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mė Fal ... 3LePuRuShJa1271avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 17:49
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Histori Dashurie 4Vizitor1492avatarShiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 17:48
nga Burrelsja
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 23/7/2019, 22:31