Dieta dhe ushqimet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet e shėndetshme pėr zemrėn! 0LePuRuShJa387Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/12/2013, 14:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta me mjaltė, njė lugė pėrpara se tė shkoni pėr tė fjetur! 0LePuRuShJa326Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/12/2013, 18:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kombinimet e duhura dhe ato qė duhet tė shmangen! 0LePuRuShJa346Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/11/2013, 15:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mė thuaj ēfarė kafe pi tė tė them se kush je! 0LePuRuShJa409Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/11/2013, 17:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    4 fruta qė ju ndihmojnė tė bini nė peshė! 0LePuRuShJa315Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/11/2013, 17:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Hudhra: 4 fuqi tė mėdha kuruese! 0LePuRuShJa409Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/11/2013, 13:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Frutat dhe perimet e vjeshtės. Vlerat, pėrdorimi! 0LePuRuShJa373Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2013, 14:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta e ujit pėr mė shumė rini! 0LePuRuShJa425Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2013, 14:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta sipas bioritmit fiziologjik tė organizmit! 0LePuRuShJa312Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2013, 12:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēaji, historia, pėrdorimet, efektet! 0LePuRuShJa285Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/10/2013, 18:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dietat mė absurde qė japin rezultat! 0LePuRuShJa422Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/10/2013, 17:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    6 sekrete pėr tu dobėsuar pa mbajtur asnjė dietė! 0LePuRuShJa311Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/10/2013, 17:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 mitet e pavėrteta tė frutave! 0LePuRuShJa294Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2013, 17:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Frutat mė tė pasura nė kalori! 0LePuRuShJa427Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2013, 15:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėrpudhat, prioritetet dhe pėrfitimet! 0LePuRuShJa334Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2013, 07:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet bazė dhe doza e rekomanduar e tyre! 0LePuRuShJa359Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/9/2013, 17:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta e ngjyrave! 0LePuRuShJa344Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/9/2013, 11:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pesė ushqimet toksike, tė cilat duhet tė konsumohen me kujdes! 0LePuRuShJa317Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/9/2013, 11:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrfito 6 here duke u ushqyer me Selino! 0LePuRuShJa360Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/9/2013, 14:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqehu gjelbėr, lejoji vetes shėndet te plote! 0LePuRuShJa301Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/9/2013, 19:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kombinimi i ushqimeve qė shton vlerat ushqyese! 0LePuRuShJa343Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/9/2013, 11:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet “stres” dhe “antistres” 0LePuRuShJa297Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/9/2013, 01:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet qė nuk duhet tė hani pas stėrvitjes! 0LePuRuShJa298Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/8/2013, 14:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta me qumesht per te rene nga pesha! 1LePuRuShJa472avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:18
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta e ngjyrave dhe shėndeti! 1LePuRuShJa507avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:16
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    20 parimet e dobėsimit! 1LePuRuShJa426avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:16
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Recetat verore mė praktike! 1LePuRuShJa526avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:15
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė dobėsohesh me njė ditė dietė! 1LePuRuShJa422avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:15
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mos u lodhni me dieta rutinė: Ja ushqimet qė shkrijnė kaloritė! 1LePuRuShJa367avatarShiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 21:14
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta pranverore: A ekziston ushqimi qė tė dobėson? 0LePuRuShJa414Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/4/2013, 14:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėr njė gjumė tė rehatshėm, ja ushqimet qė duhet tė hani nė darkė! 0LePuRuShJa410Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/4/2013, 18:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Perfekte edhe pa dietė. Kėshilla! 0LePuRuShJa351Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/4/2013, 18:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Luleshtrydhet, tė shijshme dhe tė shėndetshme! 0LePuRuShJa392Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/4/2013, 18:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Historia e dietave! 0LePuRuShJa415Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2013, 17:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta mesdhetare pėr tė luftuar infarktin! 0LePuRuShJa395Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2013, 17:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimi qė ndihmon nė furnizimin me oksigjen! 0LePuRuShJa346Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2013, 18:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Me avokado pėr rėnien nė peshė dhe pėrmirėsim tė shėndetit! 0LePuRuShJa339Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2013, 18:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Doni tė dobėsoheni? Ja rregullat! 0LePuRuShJa375Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/2/2013, 10:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ne nuk jemi te gjithe te barabarte para sportit! 0LePuRuShJa456Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2013, 07:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Emocionet mund te ju shtyjne te humbisni peshe! 0LePuRuShJa362Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2013, 07:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Doni te dobesoheni? Tani mund t’ia dilni me pirunin elektrik! 0LePuRuShJa321Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2013, 16:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta me shumė proteina! 0LePuRuShJa442Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/1/2013, 22:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Hiqni kilet e tepėrta duke pirė vaj ulliri! 0LePuRuShJa444Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/1/2013, 17:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Palestra! Rregullat qė duhet tė ndiqni kur e frekuentoni…! 0LePuRuShJa342Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2012, 01:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet qe nuk ju shendoshin pas nje diete! 0LePuRuShJa623Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2012, 19:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Largimi i mbipeshės me aktivitete fizike! 0LePuRuShJa344Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/12/2012, 22:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mjedrat, fruti i perkryer per te rene nga pesha! 0LePuRuShJa349Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2012, 07:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Humbje e shpejtė dhe e sigurt e peshės! 0LePuRuShJa429Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2012, 17:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta me molle! 0LePuRuShJa331Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2012, 10:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Diete e shendetshme, ja lista e ushqimeve! 0LePuRuShJa354Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2012, 10:42
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 24/4/2019, 06:06