Dieta dhe ushqimet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ēfarė formash ke? Ja dieta pėr ty! 0LePuRuShJa412Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/5/2012, 19:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bark me muskuj ne pak kohe : ushtrime dhe dieta te keshillueshme! 0LePuRuShJa534Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/5/2012, 10:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kurthet e padukshme te ushqimeve! 0LePuRuShJa352Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2012, 17:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dietat: Shume menyra per te humbur peshe! 0LePuRuShJa618Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/4/2012, 14:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fitness: Ai ne ajer te paster eshte me efikase! 0LePuRuShJa407Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/4/2012, 13:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet e duhura per nje trup perfekt gjate veres! 0LePuRuShJa360Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/4/2012, 13:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Keshilla per nje diete te ekuilibruar! 0LePuRuShJa415Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/4/2012, 14:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta pranverore! 0LePuRuShJa370Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/4/2012, 12:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sportet me te mira per te humbur peshe! 0LePuRuShJa508Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/4/2012, 11:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cilen mund te konsiderojme si diete ideale per tu dobesuar? 0LePuRuShJa1001Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/4/2012, 22:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Masazhet per te hequr stresin! 0LePuRuShJa378Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/4/2012, 18:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   5 menyrat e duhura per te djegur kalori! 0LePuRuShJa357Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/4/2012, 18:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lengjet e frutave , cilat te zgjedhim per te mbajtur linjat? 0LePuRuShJa485Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/4/2012, 10:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fiziku perfekt eshte endrra e cdo femre! Ushtrime per te pasur nje fizik te bukur! 0LePuRuShJa614Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/4/2012, 14:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta me ēaj: Pėr katėr ditė dy kilogramė mė pak! 0LePuRuShJa387Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/4/2012, 16:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Edhe vera e kuqe largon obezitetin! 0LePuRuShJa375Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2012, 17:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   10 keshilla kuzhine per te jetuar me mire! 0LePuRuShJa354Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/4/2012, 12:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqime qe duhet te eliminojme per ti thene lamtumire fryerjes se barkut! 0LePuRuShJa384Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/4/2012, 19:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta me e mire per te rene ne peshe eshte ajo klasike! 0LePuRuShJa782Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/4/2012, 17:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Jeni nė dietė, por shtoni nė peshė, ja zgjidhja…!! 2LePuRuShJa360Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/4/2012, 18:22
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 19/6/2019, 02:01