Dieta dhe ushqimet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta me molla, e shpejte dhe efikase! 0LePuRuShJa339Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/6/2012, 15:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te digjni kalorite dhe te dobesoheni ne menyre argetuese! 0LePuRuShJa333Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/6/2012, 15:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Idete e gabuara mbi dobesimin! 0LePuRuShJa366Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/6/2012, 15:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Efekti mbrojtės i ēajit tė luleve! 0LePuRuShJa343Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2012, 10:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dobesohuni me dy gota vere ne mbremje! 0LePuRuShJa343Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2012, 10:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dobesoheni ne tre minuta ?? 0LePuRuShJa342Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/6/2012, 15:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhjetė fshehtėsi pėr linjė vitale! 0LePuRuShJa366Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2012, 10:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje arsye me shume per te pire uje! 0LePuRuShJa323Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2012, 10:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   11 arsye perse duhet ta pini cajin e gjelber! 0LePuRuShJa326Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/6/2012, 10:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta mediterane ndihmon shendetin! 0LePuRuShJa342Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/6/2012, 15:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si te mbani peshen dhe te evitoni te shendosheni? 0LePuRuShJa294Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/6/2012, 15:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   1 veze te ben mire, 2 jane teper! 0LePuRuShJa341Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/5/2012, 11:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sa vlere kane kalorite ushqimore per te humbur peshe ? 0LePuRuShJa583Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/5/2012, 11:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Bizelet pastrojnė kolesterolin e keq nė gjak! 0LePuRuShJa323Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/5/2012, 11:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Aperitivi eshte nje rrezik per linjat e trupit! 0LePuRuShJa306Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/5/2012, 12:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si t'i humbni lehte 10 kilograme per nje muaj? 0LePuRuShJa345Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2012, 15:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Crregullimet e ushqyerjes shkurtojne jetegjatesine! 0LePuRuShJa307Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2012, 15:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet e duhura per nje zemer te forte! 0LePuRuShJa342Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/5/2012, 00:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Keshilla se ēfare duhet ngrene gjate veres! 0LePuRuShJa303Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 10:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si te zgjidhni kepucet e duhura per fitness? 0LePuRuShJa317Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 10:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Orari i vaktit te ngrenies eshte me i rendesishem se ngrenia? 0LePuRuShJa338Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 10:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te bini ne peshe duke ndjekur dieten e ngjyrave! 0LePuRuShJa548Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 10:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   15 rregulla te arta per te arritur nje forme perfekte! 0LePuRuShJa500Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 00:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ngrenia vone ne darke te shendoshe! 0LePuRuShJa384Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/5/2012, 00:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lamtumirė mishit, zbulohet dieta qė na bėn tė bukur! 0LePuRuShJa344Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2012, 16:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Beni dush me uje te ftohte per t’u dobesuar! 0LePuRuShJa360Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2012, 10:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   A ju shendoshe buka? 0LePuRuShJa324Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2012, 10:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Frutat nuk janė aq tė pastra sa mendoni ju! 0LePuRuShJa325Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2012, 10:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushtrime per te dobesuar kembet? 0LePuRuShJa452Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2012, 10:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet kunder dhimbjes se kokes! 0LePuRuShJa345Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/5/2012, 10:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si tė mbajmė njė trup perfekt? Ja dieta sekrete e Monica Belluccit! 0LePuRuShJa343Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/5/2012, 11:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta per nje nxirje ne diell perfekte! 0LePuRuShJa358Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/5/2012, 00:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sheqeri : helm per linjat e trupit! 0LePuRuShJa311Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/5/2012, 10:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet nga te cilat plakemi me shume! 0LePuRuShJa331Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/5/2012, 10:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te dobesoheni eshte me e thjeshte nese konsumoni sallate! 0LePuRuShJa471Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/5/2012, 11:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vezet, me shume te demshme, apo te dobishme? 0LePuRuShJa409Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/5/2012, 00:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Domatet, misri dhe fasulet e konservuara jane me te mira se te fresketa! 0LePuRuShJa379Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/5/2012, 00:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mesoni sekretin e Dietes se Gwyneth Paltrow...!! 0LePuRuShJa343Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/5/2012, 00:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ja te mirat e patates dhe semundjet qe ajo sheron! 0LePuRuShJa370Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2012, 11:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Per te qene me te shendetshem, disa keshilla te vlefshme rreth ushqimeve! 0LePuRuShJa400Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2012, 11:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Doni te dobėsoheni? Ja ushqimet me te mira qe shuajne urine! 0LePuRuShJa384Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2012, 11:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si te dobesoheni duke ngrene kos ? 0LePuRuShJa356Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2012, 11:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Iu ndryshon shpesh pesha? Ja arsyeja! 0LePuRuShJa356Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2012, 18:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te relaksoheni ne nje moment! 0LePuRuShJa349Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2012, 14:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te humbisni peshe duke ngrene embelsira ne mengjes! 0LePuRuShJa337Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/5/2012, 12:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si te shtoni ne peshe? 0LePuRuShJa366Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/5/2012, 01:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Duhanpirėsit qė ushtrojnė jetojnė mė gjatė, por edhe mė lehtė e lėnė atė! 0LePuRuShJa359Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/5/2012, 20:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dietat dobesuese me te demshme per shendetin! 0LePuRuShJa511Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2012, 13:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta per kolesterolin: cfare duhet te konsumoni dhe cfare nuk duhet te konsumoni? 0LePuRuShJa863Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/5/2012, 19:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Studimi: Dieta e gjumit, me mire se palestra? 0LePuRuShJa345Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/5/2012, 19:24
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 25/6/2019, 19:39