Dieta dhe ushqimet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Superushqimi ne vjeshte! 0LePuRuShJa356Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2012, 07:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vitamina C: Nje aleate e cmuar! 0LePuRuShJa288Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2012, 17:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Uthulla e molles e dobishme per shume gjera! 0LePuRuShJa444Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2012, 14:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    16 produkte qe nuk ju shendoshin! 0LePuRuShJa408Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/9/2012, 18:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Si t’i pergjysmoni kalorite e ushqimit tuaj te preferuar? 0LePuRuShJa324Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/9/2012, 14:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Konsumi i tepert i sheqerit, kalon edhe kokainen! 0LePuRuShJa365Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/9/2012, 16:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Susami: burim i shendetit! 0LePuRuShJa326Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/9/2012, 15:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    15 ushqimet me hidratuese per ne vere! 0LePuRuShJa345Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 17:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Yndyra crregullon gjumin! 0LePuRuShJa296Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 17:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pijet me te shendetshme gjate veres! 0LePuRuShJa329Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 17:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kater arsye pse duhet ta hani vezen e plote! 0LePuRuShJa317Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 16:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Doni te zgjateni? Ja vitaminat e duhura! 0LePuRuShJa307Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 16:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Te fiksuar pas peshes! 0LePuRuShJa308Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2012, 13:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   5 metoda te marra nga meshkujt per tu dobesuar! 0LePuRuShJa383Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2012, 10:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Limonada – pije freskuese qe sheron! 0LePuRuShJa328Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2012, 09:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mengjesi ideal per tu mbajtur te shendetshem dhe ne forme! 0LePuRuShJa809Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/7/2012, 15:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vlerat e pazevendesueshme te molles! 0LePuRuShJa324Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2012, 13:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta per te mbetur te rinj dhe te bukur! 0LePuRuShJa300Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2012, 12:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ndikimi i kafese ne organizmin tone! 0LePuRuShJa288Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2012, 10:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te humbsni peshe duke ngrene veze ne mengjes! 0LePuRuShJa507Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2012, 10:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet pa karbohidrate,rrezikojne zemren dhe trurin! 0LePuRuShJa442Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2012, 13:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   4 strategji per shkrirje te lehte dhe te shpejte te kalorive! 0LePuRuShJa302Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/7/2012, 10:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sporti: Rrushi i thate, me i forte se pijet e energjetike! 0LePuRuShJa291Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 22:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vjen Belviq, pilula qe sfidon dietat! 0LePuRuShJa290Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 22:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Aktiviteti fizik ngadeleson plakjen! 0LePuRuShJa316Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 22:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nje embelsire ne mengjes mund t’iu …dobesoje! 0LePuRuShJa288Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 17:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Humbni peshe me kete mengjes! 0LePuRuShJa320Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 17:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta qe shkrin kilogramet! 0LePuRuShJa320Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 15:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta per te luftuar shqetesimet e cdo lloj tipi! 0LePuRuShJa449Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 15:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lekura e mangose per tu dobėsuar! 0LePuRuShJa293Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 12:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Menyrat qe te beni fitnes pa shpenzuar shume lek! 0LePuRuShJa320Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 11:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sa me shume karriere te besh aq me shume dobėsohesh! 0LePuRuShJa348Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2012, 16:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Caji: Aleati yt edhe ne vere! 0LePuRuShJa312Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2012, 16:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse jemi te uritur ne mbremje? 0LePuRuShJa370Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2012, 16:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sheqeri shume me helmues sikurse duhani! 0LePuRuShJa316Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/6/2012, 18:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta per te luftuar te nxehtin veres! 0LePuRuShJa341Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/6/2012, 18:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Me ushqim mbrohuni nga dielli! 0LePuRuShJa358Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/6/2012, 17:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Molla djeg yndyrnat dhe mban te ulet kolesterolin! 0LePuRuShJa488Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/6/2012, 00:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Frutat dhe zarzavatet : kush jane me te ndoturat? 0LePuRuShJa331Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/6/2012, 16:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sha Wellness, dieta me e re e vipave! 0LePuRuShJa511Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/6/2012, 16:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sekreti per tu dobėsuar? Fitness ne pushimin e drekes! 0LePuRuShJa368Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2012, 12:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vecorite sheruese te lakres! 0LePuRuShJa321Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2012, 19:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushtrimet per tu dobesuar pa mbajtur diete! 0LePuRuShJa426Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2012, 19:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse kur hamė akullore, kemi dhimbje tė forta koke? 0LePuRuShJa314Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2012, 18:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Doni tė kthjelloheni mė shpejt? Pini lėng domatesh! 0LePuRuShJa368Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/6/2012, 18:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Para ushtrimeve konsumoni nje banane! 0LePuRuShJa314Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/6/2012, 15:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kujdes: ja cilat jane 10 ushqimet me alergjike! 0LePuRuShJa296Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/6/2012, 15:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dobite shendetesore te limonit! 0LePuRuShJa315Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/6/2012, 15:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet dhe pijet qė kanė efekt mbi antidepresivėt! 0LePuRuShJa299Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/6/2012, 11:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta me luleshtrydhe! 0LePuRuShJa319Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/6/2012, 09:51
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 25/6/2019, 20:11