Vargje Dashurie

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  ◦ŗ° Vargje dhe Foto °ŗ◦ 1, 2, ... , 5, 6137LePuRuShJa2982Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2014, 19:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  ♥ ♥ Frymėzim i Ēastit ♥ ♥  1, 226LePuRuShJa814Shiko mesazhin e fundit prej 19/4/2014, 15:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  PėrJetėsisht me TY ♥ ime ... ღ 10LePuRuShJa340Shiko mesazhin e fundit prej 23/12/2013, 23:09
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ajo dhe Ai ... 1, 2, ... , 7, 8195LePuRuShJa3628Shiko mesazhin e fundit prej 13/2/2015, 23:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ajo ... Ti ... Unė ...!!! 1LePuRuShJa341Shiko mesazhin e fundit prej 11/1/2015, 11:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Na ishte njehere nje djale qe dashuronte nje vajze. 0Princesha...320Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2015, 23:57
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse dicka kaq e bukur si dashuria mund te quhet e gabuar ?? 0Princesha...253Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2015, 23:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cili ėshtė sekreti yt? 0Princesha...262Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2015, 23:29
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Natė Dimri . 0Princesha...239Shiko mesazhin e fundit prej 7/1/2015, 01:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te lutem, pak kripe per kafen time...! 0Princesha...239Shiko mesazhin e fundit prej 7/1/2015, 00:55
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MĖ DUAJ- ERICH MARIA REMARQUE 0Princesha...229Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2014, 09:10
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuria ėshtė .... 1, 2, 374cima2464Shiko mesazhin e fundit prej 6/9/2014, 19:23
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   NJE LETER INTERESANTE E SHKRUAR NGA NJE DJALE AMERIKAN, PER TE GJITHA VAJZAT...! 0Princesha...252Shiko mesazhin e fundit prej 3/9/2014, 16:15
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Jeta ime,ku shkoi 0Princesha...242Shiko mesazhin e fundit prej 29/6/2014, 16:09
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ♥ Larg syve ♥ Larg zemrės ♥ 15LePuRuShJa399Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2014, 00:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kjo jam une 2Princesha...277Shiko mesazhin e fundit prej 3/4/2014, 22:53
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kishte ber tatuazh mbi trup daten kur dashuria jon filloi. 2Princesha...230Shiko mesazhin e fundit prej 31/3/2014, 12:53
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pasqyre! 4Princesha...257Shiko mesazhin e fundit prej 16/3/2014, 02:11
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    E pranove ti ate dikush dikur? 0Princesha...242Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:07
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dua te behem shkrimtare, te shkruaj te gjitha ato fjale qe nuk kam mundur asnjehere te ti them. 0Princesha...236Shiko mesazhin e fundit prej 15/3/2014, 08:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i rizemer   dashuria 2monda_16434Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 19:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riYllė   Mjafton te lexoni..!! 2Princesha...276Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 19:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mė Pritė ... 1LePuRuShJa398Shiko mesazhin e fundit prej 29/12/2013, 01:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dikurė .... Poezi !! 2LePuRuShJa366Shiko mesazhin e fundit prej 29/12/2013, 01:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vargje Dashurie.. Poezi nga un Princesa,,, 11Princesha...488Shiko mesazhin e fundit prej 25/12/2013, 15:46
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riylle    Shum lot, dhimbje dhe dashuri.. 9Princesha...308Shiko mesazhin e fundit prej 25/12/2013, 15:32
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riKiss    Do tė doja... 12Princesha...282Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2013, 14:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Largė njėri-tjetrit ... 1, 247LePuRuShJa1096Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2013, 13:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mesazhe/ sms Nga Bota Shqiptare ! 1, 2, ... , 4, 5100LePuRuShJa2856Shiko mesazhin e fundit prej 14/9/2013, 13:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Helmi im i ėmbėl....!!! 2LePuRuShJa309Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:47
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Keshilla per zemra te thyera 1Vizitor289avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:46
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   DASHURI E VĖRTETĖ QĖ PĖRFUNDON NĖ TRAGJEDI  3Vizitor326avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:46
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Te me duash ashtu sic je... 1Koli290avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:45
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mė duaj pėrsėri ... !! 2LePuRuShJa277Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:44
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   ZEMER E THYER 24Koli534avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:44
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Muaj e vite 10dardan503avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:44
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dashuria lind dhe nga nje aventure! 1LePuRuShJa263avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:43
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lamtumirė...!! 1, 233LePuRuShJa1249Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:42
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   per ty  12FLORIDA498avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:42
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė Pafundėsi ....!! 9LePuRuShJa449avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:41
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Thenje per Dashurin 10Vizitor453avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:36
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tė kujtojė ty ...  13LePuRuShJa354avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:33
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ti Je ... !!! 22LePuRuShJa557avatarShiko mesazhin e fundit prej 5/7/2013, 13:25
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pa Ty ...!!! 2LePuRuShJa278Shiko mesazhin e fundit prej 24/6/2011, 18:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   KURORA 0Koli262Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2011, 10:44
nga Koli
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   CDO CAST ME TY. 2Koli286Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2011, 10:28
nga Koli
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Edhe pse ike pa thėnė lamtumirė ... Gjithėmonė do mbetesh nė ZEMRĖN time ... !!! 8LePuRuShJa573Shiko mesazhin e fundit prej 12/4/2011, 21:48
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Disa Vargje Pėr Ty ..!! 8LePuRuShJa1352Shiko mesazhin e fundit prej 4/4/2011, 22:38
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė Trėndafil Pėr Ty 3LePuRuShJa710Shiko mesazhin e fundit prej 3/4/2011, 18:57
nga Adrian
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... 1Kleandra377Shiko mesazhin e fundit prej 23/1/2011, 02:44
nga Arlo
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 21/3/2019, 22:52