Horoskopi

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Me thuaj cfare shenje horoskopi je ,te te them sesi te vishesh! 4LePuRuShJa992Horoskopi 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2014, 08:49
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Horoskopi pėr vitin 2014!  1LePuRuShJa713Horoskopi 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/1/2014, 11:02
nga MARINO
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Shenjat astrologjike 0LePuRuShJa1304Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/6/2010, 13:35
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja cilės shenjė tė horoskopit duhet ti pėrkasė partneri ideal! 3LePuRuShJa773Horoskopi 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 12/12/2014, 08:50
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi 17 Korrik 2014! 0LePuRuShJa468Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2014, 09:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi, 30 Qershor 2014! 0LePuRuShJa531Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/6/2014, 11:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi 9 qershor 2014! 0LePuRuShJa506Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/6/2014, 09:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Maj 2014!  0LePuRuShJa520Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/5/2014, 09:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Astrologjia dhe shėndeti! 0LePuRuShJa649Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2013, 17:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ngjyrat dhe gurėt e ēmuar sipas horoskopit 1LePuRuShJa1436avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:46
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 21 nentor 2012! 4LePuRuShJa635avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:46
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Horoskopi eshte i njejte per te gjithe! 1LePuRuShJa724avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:45
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shenjat me fat dhe ato mė pak tė favorizuara! 1LePuRuShJa906avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:45
nga Burrelsja
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetBuzqeshje   Horoskopi ditor, 9 maj 2013! 1LePuRuShJa546avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:44
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! 2LePuRuShJa562avatarShiko mesazhin e fundit prej 25/7/2013, 11:44
nga Burrelsja
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Astrologjia eshte vetem nje genjeshter? 0LePuRuShJa630Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/10/2012, 16:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 11 tetor 2012! 0LePuRuShJa599Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/10/2012, 06:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! 0LePuRuShJa547Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/9/2012, 07:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! 0LePuRuShJa634Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/9/2012, 23:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Perse doni te lexoni horoskopin? 0LePuRuShJa675Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2012, 15:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dhuratat sipas shenjės sė Zodiakut! 0LePuRuShJa735Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/5/2012, 18:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Hajmalitė, objektet fatsjellės dhe domethėnia e tyre! 0LePuRuShJa1098Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/5/2012, 18:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Yjet pėrcaktojnė karakterin dhe ushqimin tuaj..!! 0LePuRuShJa703Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/5/2012, 18:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 2 prill 2012! 0LePuRuShJa755Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2012, 07:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi i Shėndetit – Sėmundjet sipas shenjave! 0LePuRuShJa836Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2012, 19:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Mujorė ... Mars 2012!! 13LePuRuShJa1739Horoskopi 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 1/3/2012, 18:52
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Interpretimi i ėndrrave.! 9LePuRuShJa10017Horoskopi 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 21/2/2012, 14:43
nga bl eri
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 14 shkurt 2012!! 17LePuRuShJa2285Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/2/2012, 17:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi i datės 7 shkurt 2012 1Vizitor793Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/2/2012, 12:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 27 janar 2012! 0LePuRuShJa755Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/1/2012, 07:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor - 9 janar 2012! 0LePuRuShJa810Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2012, 10:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Pėr Vitin 2012!! 2LePuRuShJa2564Horoskopi 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 3/1/2012, 17:40
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi i Muajit Dhjetor 2011! 11LePuRuShJa2244Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/12/2011, 11:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Endrrat e keqia: Perse i shohim? 0LePuRuShJa905Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/11/2011, 10:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Me thuaj oren e lindjes, te te them karakterin tend! 6LePuRuShJa1243Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/10/2011, 23:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ndihme! 0zanazana819Horoskopi 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2011, 13:23
nga zanazana
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! 0LePuRuShJa1027Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/7/2011, 10:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrshkrimi juaj sipas datės sė lindjes...!! 3LePuRuShJa1658Horoskopi 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2011, 19:32
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor 11 korrik 2011 0LePuRuShJa827Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/7/2011, 00:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi ditor, 18 prill 2011 0LePuRuShJa844Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2011, 00:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor 14 Prill 2011 0LePuRuShJa682Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/4/2011, 07:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 0LePuRuShJa774Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2011, 07:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 7LePuRuShJa914Horoskopi 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 22/3/2011, 00:36
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopit i shtohet edhe njė shenjė: Gjarpėri 0Dino1068Horoskopi 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 17/1/2011, 19:16
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 0LePuRuShJa748Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2011, 01:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor 06 Janar 2011 0LePuRuShJa1346Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/1/2011, 08:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 2LePuRuShJa1143avatarShiko mesazhin e fundit prej 4/1/2011, 10:28
nga Kleandra
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Horoskopi Ditor, 29 Nentor 2010 0LePuRuShJa975Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/11/2010, 07:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Horoskopi"..24/11/2010... 0Dino913Horoskopi 284-84Shiko mesazhin e fundit prej 24/11/2010, 11:12
nga Dino
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   "Horoskopi"..19/11/2010... 1Dino824Horoskopi 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/11/2010, 00:59
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 24/5/2019, 14:56