GJITHĒKA E BUKUR

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi i Poezisė

Kėndi i PoezisėNdonjėherė kur asgjė sna vjenė mirė dhe mėrzitemi mbase edhe me veten... Mbi disa vargje mund tė gjejmė atė ēfarė kėrkojė... Lexoni poezi pa fund nė kėtė forum dhe gjithashtu Shkruani poezitė tuaja tė preferuara apo qė ju kanė lėnė mbresa ..

2404200GJITHĒKA E BUKUR 12730410Poezi zemre
31/7/2016, 23:04
ana alia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vargje Dashurie

Vargje DashurieĒ'do frazė, mesazhė dhe vargje nga mė tė bukurat lidhur me ndjenjėn qė duhet dashuri... I shkruani ato kėtu...

771257GJITHĒKA E BUKUR 1-74Ajo dhe Ai ......
13/2/2015, 23:49
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nė Foto

Poezi nė FotoBukuria e poezive nė foto..Poezi nė foto tė punuara nga anėtarėt e forumit... Si dhe ēdo poezi tuajėn tė preferuar do e gjeni kėtu..

205971GJITHĒKA E BUKUR 1795-44Foto & shprehje!...
17/11/2017, 13:23
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi nė Video

Poezi nė VideoVargje, foto dhe muzikė Shqipė bashkė nė njė video tė bukur dhe relaksuese ndonjėherė... Gjithashtu dhe poezi nė video tė huaja i postoni nė kėtė forum...

2771GJITHĒKA E BUKUR 209-55poezi prekese ne...
22/1/2014, 21:43
Plaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Punime Me Video

Punime Me VideoKėtu do postohen vetėm punimet e anėtarėve .. Njė video, njė montazh,, apo njė punim tuajėn qė ėshtė bėrė nga ju mund ta postoni dhe nė kėtė mėnyrė i jepni mundėsinė dhe tė tjerėve pėr ta shikuar e vlerėsuar punėn tuaj...

8116GJITHĒKA E BUKUR 26-81Video nga Arlo...
21/4/2014, 18:29
Arlo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori dhe Letra Dashurie

Histori dhe Letra DashurieKėndi i historive tė dashurisė! Njė histori personale apo tė lexuar qė ju ka prekur mund ta vendosni nė kėtė kategori..

133490GJITHĒKA E BUKUR 696-74dedikim...
4/11/2015, 14:25
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrralla

PėrrallaShkruani kėtu pėrrallat tuaja qė ju kan lėne mbresa dhe ato qė lexoni dhe sot.. Si dhe ē'do pėrrallė qė na kujtonė fėmijėrinė dhe nostalgjinė e viteve tė kaluara..

832avatarNa ishte....
23/7/2013, 20:48
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta

BarcaletaBarcaleta, humor, vetėm pėr tė qeshur.. E qeshura na zgjatė jetėn.. Mundohuni sikurė edhe pėr njė moment tė vetėm tė qeshni nė ditė,, dita juaj do bėhej sa mė e lumtur..

56927GJITHĒKA E BUKUR 1795-44°Barcaleta°
6/8/2015, 17:53
Natalie Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : luana bieber (22)
No users are having a birthday in the upcoming 4 days

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 204 mė 3/8/2019, 12:25  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 25/8/2019, 01:18