PREZANTIME / PĖRSHĖNDETJE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi midis antarėve

Prezantimi midis antarėveKush fshihet pas nickut tuaj...?? Tė dashur anėtarė, pasi tė regjistrohuni, kėtu mund tė bėni njė prezantim tė shkurtėr pėr veten tuaj, pėr tu njohur mė mirė me njėri-tjetrin...

1041773avatarPershendetje
30/8/2016, 09:30
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Pėrshėndetje dhe UrimeEdhe pse nė virtualitet njė fjalė apo njė xhest i dalė nga zemra mund tė na bėjė tė ndjehemi mirė... Bėni pėrshėndetjet dhe urimet tuaja pėr anėtarėt, pėr tė afėrmit, shokėt ,shoqet etj ....

113068PREZANTIME / PĖRSHĖNDETJE 209-55Pershendetje per...
9/9/2018, 19:26
Plaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bota e Anėtarėve

Bota e AnėtarėveMirėse vini nė botėn e anėtarėve ... Pyetje, pėrshėndetje dhe pėrgjigje, i gjeni nė kėtė kategori... Argėtohuni me njėri-tjetrin...

557327PREZANTIME / PĖRSHĖNDETJE 284-84pershendetje
24/4/2019, 12:49
Dino Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Datėlindjet e Antarėve

Datėlindjet e AntarėveKush festonė sot..?? Urimet pėr Datėlindjet e Antarėve.

110avatarData e ditelindj...
26/6/2013, 17:10
Burrelsja Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : marsida.mihilli (29), olti (33)
Users with a birthday within the next 4 days: BELISA (35), leda (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 17/7/2019, 08:41