MODA & BUKURIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Moda , Bukuria dhe Estetika

Moda , Bukuria dhe EstetikaSfiladat e fundit mbi modėn e fundit,, produkte kosmetike, informacionet e fundit mbi flokun dhe trupin tuaj... Si tė kujdeseni pėr veten... Gjithēka mbi bukurinė dhe modėn do e gjeni nė kėtė kategori...

32204977Parfumet mė tė m...
10/8/2015, 08:15
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr Flokėt

Pėr Flokėt

Stilime flokėsh, modele, prerje dhe mirėmbajtja e flokėve, si dhe ē'do kėshillė tjetėr do ta gjeni kėtu!


4331773Modele flokesh p...
17/11/2017, 12:22
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Manikyr & Pedikyr

Manikyr & Pedikyr

Pėr mirėmbajtjen e duarve tuaja do gjeni nė kėtė rubrikė kėshilla tė ndryshme si dhe modele tė ndryshme pėr njė manikyr dhe thonj perfekt!


1671810Manikyr pėr nuse...
17/11/2017, 12:28
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda nė Foto

Moda nė FotoFotografi nga mė tė ndryshmet nė lidhje me Modėn, bukurinė dhe estetikėn !

5011947♛ ◙ Swag ! &#...
17/11/2017, 13:19
Natalie Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : besir (27), Borbardha (67)
Users with a birthday within the next 4 days: Adnan_basel (36), shefijem (38)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354794 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 22/3/2019, 15:36