MJEKĖSIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme dhe kėshilla mjekėsore

Lajme dhe kėshilla mjekėsoreZbulimet mė tė reja nga mjekėsia... Sėmundjet e ndryshme... Kėshilla pėr shėndetin tonė...

496526 Arrat ruajnė ze...
31/10/2014, 15:11
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeveKujdesuni pėr shėndetin tuaj! Kėtu do gjeni e shkruani informacione pėr trajtimin e sėmundjeve ..

9491052Ja pse duhet tė ...
8/4/2015, 09:51
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dieta dhe ushqimet

Dieta dhe ushqimetDietat qė duhet pėrdorur dhe njėkohėsisht tė kemi njė shėndet tė mirė.. Dietat e yjeve .. Gjithashtu dhe informacione rrethė ushqimeve, si ndikojnė ato nė trupin tonė ...

270296Problemi i obezi...
19/7/2015, 18:01
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libra tė ndryshėm mjeksorė

Libra tė ndryshėm mjeksorėLibra tė ndryshėm mjekėsorė nė gjuhėn shqipe dhe angleze!! Nė kėtė kategori keni mundėsinė tė postoni dhe tė shkarkoni libra rrethė mjekėsisė..

22Funksioni i Makr...
22/4/2012, 20:30
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : DIP LOVER (31)
Users with a birthday within the next 4 days: besir (27), Borbardha (67)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354794 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 21/3/2019, 23:31