KULTURĖ KOMBĖTARE

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Cėshtje Kombėtare

Cėshtje KombėtareHistoria e popullit Shqipėtarė ndėr shekuj, diskutime mbi ngjarjet , gjuha shqipe..

104166KULTURĖ KOMBĖTARE 1-74Thėnie Pėr Shqip...
21/12/2013, 09:51
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Figura tė shquara

Figura tė shquaraFigurat e shquara kombėtare qė kanė lėnė gjurmė nė historinė dhe kulturėn shqiptare.. Biografitė e tyre ...

4957KULTURĖ KOMBĖTARE 1-74Fotoja e rrallė ...
22/11/2013, 11:31
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia Shqiptare

Letėrsia ShqiptareGjithēka mbi historinė e letėrsisė . Biografi shkrimtarėsh , diskutime mbi veprat e tyre, poezi nga shkrimėtarėt shqipėtarė si dhe krijimtaria e anėtarėve tė forumit..

Poezi tė shkrimtarėve Shqiptarė, Letėrsia Botėrore

163987KULTURĖ KOMBĖTARE Oeiltu10Ca vargje nga un...
6/11/2015, 18:42
zanaaaaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Histori tė Ndryshme

Histori tė NdryshmeHistori tė bukura nga mė tė ndryshmet..

50101KULTURĖ KOMBĖTARE 180-2910MENDIME TĖ URTA ...
23/10/2015, 17:55
agusto Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia & Teatri

Kinematografia & TeatriDiskutoni mbi historin e kinematografis dhe teatrit, filmat e preferuar, komeditė, aktorėt etj ... Pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė..

Kinematografia Botėrore

118124KULTURĖ KOMBĖTARE 1-74 Top 10 filmat m...
5/1/2014, 16:13
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Kuzhina ShqiptareGjithēka mbi kuzhinėn tradicionale shqiptare, receta tė ndryshme, receta ėmbėlsirash etj ..

Kuzhina e Huaj

313497KULTURĖ KOMBĖTARE 1-74Receta pėr tortė...
7/12/2014, 09:24
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimet Fetare

Besimet FetareDiskutime tė ndryshme rrethė besimeve fetare nė Shqipėri dhe nėpėr botė...

65230KULTURĖ KOMBĖTARE 2262-61Gruaja e pyeti t...
21/6/2015, 17:49
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti Figurativ

Arti FigurativGjithēka mbi artin.. Arti figurativ, punimet e dorės .. Nė kėtė forumė mund tė publikoni pjesė nga veprat dhe jeta e artistėve shqipėtarė ...

34178KULTURĖ KOMBĖTARE 2615-67BIOGRAFIA E ARTI...
24/1/2017, 10:57
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google, bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 4 days: esi (28), luana bieber (22), merisa-megi (19), SINDI_DURRES (29), tetovarja (27), tomor bushaj (39)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 204 mė 3/8/2019, 12:25  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 22/8/2019, 06:34