MUZIKA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Muzika Shqipėtare

Muzika ShqipėtareKėngėt tona tė bukura dhe tė dashura , ti pėrcjellim dhe diskutojmė nė kėtė rubrikė... Si dhe pėrshėndetjet me njėri-tjetrin ...

Biografi tė Kėngėtarėve Shqipėtarė!

571638MUZIKA 1795-44Cilen Kenge Jeni...
31/8/2018, 21:27
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tekste Kėngėsh

Tekste KėngėshNė kėtė forum jeni tė ftuar tė shkruani tekste kėngėsh shqipė..

174254MUZIKA 1795-44Yll Limani - Pre...
31/8/2018, 21:26
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė Shqip / Albumet e Fundit

Muzikė Shqip / Albumet e FunditAlbumet mė tė fundit tė muzikės shqipėtare..

92104MUZIKA 12730410Xhino & Kola
1/8/2017, 20:34
BzzzEnt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe Shqip

Videoklipe ShqipVideoklipet e fundit nė video ... Muzika shqipėtare..

19191994MUZIKA 1795-44Hekurani ft. Agi...
31/8/2018, 21:24
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe pėr shkarkim

Videoklipe pėr shkarkimKėtu mund tė shkarkoni video shqipė..

1012MUZIKA 3-50Avni Mula - Vajz...
28/3/2011, 22:26
Albatros Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe tė muzikės sė huaj

Videoklipe tė muzikės sė huajKėngė tė huaja.. Muzika botėrore ndėr vite.. Videoklipet e fundit..

9093MUZIKA Picture?type=normalAdrian Gaxha - M...
29/3/2017, 15:49
kokderr Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google (2), bing
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : marsida.mihilli (29), olti (33)
Users with a birthday within the next 4 days: BELISA (35), leda (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 17/7/2019, 09:20