Identifikohu

Harrova fjalkalimin

♥ ... Videoklipet e Fundit ♫ ♫ ♫

Foto & Shprehje ... ♥ ♥

✰ ... Bota e Anėtarėve ... ✰

✂ ... Moda dhe Bukuria ... εϊз

♥ ... Trokit sėrish nė zemrėn time ...

♡ ... Dashuria dhe Romanca ... ♡

Vlerat e rralla tė arrės, ndikimi nė shėndet!

10/9/2014, 17:41 nga LePuRuShJa

Arrat janė njė burim i pasur energjie dhe pėrmbajnė ushqyes, minerale, antioksidantė dhe vitamina tė cilat janė esenciale pėr njė shėndet tė plotė. Janė tė pasura me Omega 3. Konsumimi i rregullt i arrave ndihmon pėr tė ulur kolesterolin e lartė nė gjak, duke i'u mundėsuar njė qarkullim tė …

[ Komplet u lexuan ]
Ēaji, lėngu magjik qė mban larg vdekjen e parakohshme!

5/9/2014, 19:36 nga LePuRuShJa

Njė studim tregon se konsumimi i ēajit ul me 24 pėr qind rrezikun e vdekjes nga shkaqe qė nuk lidhen me zemrėn krahasuar me ata qė nuk pinė ēaj. Ekspertėt thonė ēaji se ėshtė mė i mirė se kafeja, meqenėse konsumuesit e mėsuar me kafe priren tė jenė mė pak tė shėndetshėm dhe duhanpirės. Tė mirat e …

[ Komplet u lexuan ]
Faktorėt qė ndikojnė negativisht nė humorin tonė!

29/8/2014, 14:30 nga LePuRuShJa

Respektimi i orarit tė gjumit. Nėse nuk duam tė rrezikojmė tė biem nė gjendjen e humorit tė keq, apo tė kapemi papritur nga ndjenja e ankthit dhe stresit, duhet tė respektojmė orėn biologjike tė gjumit. Shoqėria: Kėrkime tė ndryshme kanė treguar se emocionet janė ngjitėse, ēka referuar miqėsisė, …

[ Komplet u lexuan ]
Duhani shkatėrron trurin dhe aftėsinė njohėse!

27/8/2014, 09:45 nga LePuRuShJa

“Pirja e duhanit dhe tensioni i lartė shtojnė shumė rrezikun e sklerozės. Tė gjithė e dimė qė duhani, tensioni i lartė dhe mbipesha janė tė dėmshme pėr zemrėn, ndėrsa ky studim tregon se tė gjitha kėto ndikojnė negativisht edhe nė shėndetin e trurit”, – shprehen shkencėtarėt. Dėmet qė sjell pirja …

[ Komplet u lexuan ]
Zbulimi shpresėdhėnės: Botoksi kuron kancerin e stomakut!

27/8/2014, 09:34 nga LePuRuShJa

Njė hulumtim i ri ka treguar se injeksionet Botox mund tė sigurojnė njė trajtim efektiv tė ri pėr kancerin e stomak. Trajtimi anti-rrudhė i pėrdorur mė sė shumti nga tė famshmit, ngadalėson rritjen e tumorit duke bllokuar sinjalet nervore qė stimulojnė qelizat e kancerit tė jenė aktive. Nga …

[ Komplet u lexuan ]

♥ ... BotaShqiptareRadio Online ... ♥

Tema Fundit

» Vjeshta...
Yesterday at 17:28 nga LePuRuShJa

» Nė kėto momente do ti dhuroja personit sipėr njė .....!!
Yesterday at 17:25 nga LePuRuShJa

» Lule [foto]
Yesterday at 17:24 nga LePuRuShJa

» Lindja & Perėndimi i Diellit !!
Yesterday at 17:19 nga LePuRuShJa

» Pershendetje per personin siper!!
Yesterday at 17:15 nga LePuRuShJa

» Make-up ... Foto...
Yesterday at 17:14 nga LePuRuShJa

» Modele Flokėsh!
Yesterday at 17:11 nga LePuRuShJa

» C,far do ti thonit personit te zemres....!?
Yesterday at 17:05 nga LePuRuShJa

» Shprehė ndjenjėn tėnde me njė foto!!
Yesterday at 16:58 nga LePuRuShJa

» Mirmengjes .... Mirdita .... Naten
Yesterday at 16:56 nga LePuRuShJa

» Foto romantike
12/9/2014, 16:15 nga Princesha...

» Une & Ti ... Me & You ... Toi & Moi ==> FoTo ...!!
12/9/2014, 16:13 nga Princesha...

» Foto, pamje nga natyra
12/9/2014, 16:11 nga Princesha...

» ღ Trėndafila nė foto ♥
12/9/2014, 16:11 nga Princesha...

» Foto Nga Parisi
12/9/2014, 16:10 nga Princesha...

» pershendes !STAFIN ! dhe gjith FORUMIN !!
11/9/2014, 16:17 nga Princesha...

» Disa Modele pėr Prerjen e Flokėve tuaj!
11/9/2014, 16:13 nga Princesha...

» Fustanet e plazhit!
11/9/2014, 16:12 nga Princesha...

» Gjej Se Kush Do Shkruaj Poosht Juve .
11/9/2014, 16:09 nga Princesha...

»  Make-up pėr nuse!
11/9/2014, 16:06 nga Princesha...

Kush ėshtė nė linjė

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė


[ Shiko krejt Listen ]


Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 176 mė 11/3/2011, 13:35

Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 348916 artikuj v 23658 temat

Forumi ka 2475 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri diiana

♥ ... Punime Nga Arlo ... ♥

Sondazh

Ē'farė ju tėrheq mė shumė tek njė personė?!

 
 
 
 
 
 

Shiko rezultatin

@ ... Partėnerėt ... @

Ora ėshtė 22/9/2014, 08:12